Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy NEM lehet gyűlölni ezt...

Hogy NEM lehet gyűlölni ezt az életet?

Figyelt kérdés

Nyilván ha valaki gazdag, akkor élvezheti. De ha valaki elrontotta, hogy lehet szeretni? Illetve ha valaki csak bezárt ajtókkal találkozik az életben, mégis, miért kellene szeretnie, ragaszkodnia hozzá?

31F


2020. márc. 22. 12:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem kötelez rá, de nehogymár 31 évesen azt mondd hogy elrontottad és nem lehet változtatni..pont ez a hozzáállás vezetett ide gondolom
2020. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom 😕

Amúgy másfelől én nem az életet utálom hanem magam - mivel lehetne jobb is ha tennék érte.. De nincs akaraterőm hozzá..

Szerintem várjunk kicsit, majd csak elmúlik 😃

Jobbat nem tudok..

2020. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Én sem vagyok túl gazdag de izgalmas,jó életem van. Pedig elég sokszor megbántottak,elutasították,és volt már hogy legszívesebben elásták volna magam. De ezen is túl kell egyszer lépni. Most mondhatni tökéletes az életem. Szerintem engedd el ezt a depis hozzáállást és próbáld mindenben a jót keresni.
2020. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a legtöbb dolog az egyénen és a hozzáálláson múlik. Ha mindenben csak a rosszat látod, akkor nehezen tudod értékelni a jó dolgokat. Kevesebb pénzzel is tud valaki derűsebb maradni. Ha meg nem elég a pénz(sablonos), de tegyél érte, hogy több legyen.

Esténként gondold át mi volt aznap, ami jó volt v. amiért hálás lehetsz. Itt egészen apró dolgokra is gondolhatsz:pl. finomat ebédeltél, rád mosolygott a szomszéd, sütött a nap... Ezek gagyinak tűnnek, de segítik az általános hangulatod pozitívabbá fordulását

2020. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%

A gazdagsag csak egy pozicio … mindenki elerheti aki tesz erte, de lehet akar egy kituzott cel is.


Miert kell mindig feladni? A sikert nem adjak ingyen. A kudarcból tanulni kell, a kitartasbol erot gyujteni es uj célokat kituzni, amiert erdemes ujra megrobalni.


Nincs beleszolasod a szuletesedbe es ugyancsak nem kell majd a beleegyezesed ahhoz, hogy meghalj. A ketto kozott viszont rajtad mulik, hogy milyen lesz a sorsod.

2020. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%

Mindig, mindenen lehet változtatni. A gyerekkorom: apám elhagyott minket 1 éves koromban, a nagyszüleimnél éltünk, anyukám folyton dolgozott, szinte minden kiskori emlékemben a nagypapám szerepel. Aztán újra férjhez ment, születtek gyerekeik, én mindig is kívülálló voltam. Ha a pasi szüleihez mentünk, én nem kaptam ajándékot, ha együtt voltunk valahol, akkor is csak a kicsik számítottak. Anyukám igyekezett egyensúlyt tartani, de sosem csinálta igazán jól. Emiatt egy elég zárkózott, sokszor kiboruló kamasz voltam, az osztálytársaim pedig szöges ellentéteim (nekik a buli, pia volt a minden, én a zenébe menekültem, nem ittam alkoholt). Sosem voltam jóban a nagy részükkel, cserébe az osztályfőnököm a legjobb volt a világon. 😊


A rossz példából kiindulva én kifejezetten válogatós voltam a fiúk terén. A számomra tökéletes férfihez mentem feleségül, aki ugyanúgy gondolkozik a nagy dolgokról, akivel 17 éve élek olyan szerelemben, amiről mindig is álmodtam. Van 4 csodás gyerekünk, akik közül kettőre sokat vártunk, ez sem volt felemelő időszak. De már itt vannak és ez a lényeg. Óvónő vagyok, nem keresem magam halálra ( nagyon nem), de szeretem a hivatásom.


Akármilyen szar a kezdet, ki lehet alakítani egy igazán boldog, kiegyensúlyozott életet.

2020. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván, ha valaki gazdag...? Ha lenne pénzed, akkor tudnád, hogy rohadtul nem így van. Nagyon igaz az a mondás, hogy pénz nem boldogít. Nekünk van pénzünk, de közben én meg tele vagyok lelki problémákkal, amik gyötörnek, nem tudok felül kerekedni rajtuk és gyűlölöm ezt az életet.
2020. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%
te akkor is gyűlölnéd az életedet ha gazdag volnál..
2020. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#1: Nem, az vezetett ide, hogy a legalapvetőbb dolgokat nem kaptam meg az élettől. Azokat, amelyek nélkül sokan el sem tudják képzelni a létezésüket.

És az elmúlt 10 év után kimondhatom: nem lehet változtatni, jobbá tenni.


#3: Neked is leírom: és azon túl lehet lépni, hogy esszenciális dolgoktól vagy megfosztva? Hogy röhögnek rajtad? Hogy te vagy a legnagyobb kudarc az életben? Hm? Ezen túl lehet lépni?


#4: Persze, a legtöbb dolog az egyénen és a hozzáálláson múlik! Kivéve esetemben, akinél egyik naptól a másikra jelent meg egy olyan probléma, ami 100-ból 95 embert fél év után kicsinált volna (minimum lelkileg, de lehet, hogy fizikailag is).


#5: Persze, hogy mindenki elérheti, kivéve azok, akik nem érdemlik meg, bármennyit küzdenek érte! Szerinted akik vállalkozni kezdtek és nem vált be nekik, azok azt érdemelték, hogy kudarcot valljanak?

A sikert nekik nem adták ingyen - ellentétben azzal a rengeteg emberrel, akik megszülettek, egy gyufaszálat nem tettek keresztbe és olyan életük van, amit mi el sem tudunk képzelni.

Pont, hogy a sorsodba nincs beleszólásod. Előre el van rendelve.


#7: Hű, és ezt most azért írtad le, hogy lássuk, mekkora harcos vagy és bebizonyítsd, mennyire meglehet változtatni az életet? Elárulom, ha az a problémád lenne, mint nekem, biztos, hogy max 25 éves korodig éltél volna.


#8: Inkább az az esélyes, hogy te vagy hü... "különleges". Ha a sok pénzed ellenére sok gondod van, két lehetőség játszik: vagy nincs sok pénzed de azt hiszed, hogy mégis; vagy az egész állításod hazugság

2020. márc. 22. 16:22
 10/29 A kérdező kommentje:
Elcsúszott a számozás, értsétek jól.
2020. márc. 22. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!