Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy NEM lehet gyűlölni ezt...

Hogy NEM lehet gyűlölni ezt az életet?

Figyelt kérdés

Nyilván ha valaki gazdag, akkor élvezheti. De ha valaki elrontotta, hogy lehet szeretni? Illetve ha valaki csak bezárt ajtókkal találkozik az életben, mégis, miért kellene szeretnie, ragaszkodnia hozzá?

31F


2020. márc. 22. 12:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy mások ássák el magukat. Azt mondtam, hogy bizonyos feltételek nem teljesülése esetén az élet rossz - és aki ezzel nem ért egyet, nem normális.

Eleget tettem magamért. Rájöttem, hogy szélmalomharc. Gyerek vagy, ha ezt nem ismered be.

2020. márc. 23. 22:10
 22/29 anonim ***** válasza:
80%
szélmalomharc, abban igazad van, de csak azért, mert olyan kérdést írtál ki, amire igazából egyetlen egy féle válast vártál, ha valki megpróbál kilendíteni a mentalitásból, egyből az érettségét/értelmiségét vonod kérdőbe. Őszintén remélem, hogy jobbra fordulank a dolgok hamarosan neked is, és meglátod, hogy nincs minden ellened.
2020. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Ilyet csak az irrealitásban élő gyerekek remélnek - azok, akik elkényeztetettségükben nem ismerik a valóságot.

Az elmúlt 10 év alapján mondhatom: nem fog javulni soha, semmi.

2020. márc. 24. 06:59
 24/29 anonim ***** válasza:
30%
Oké,kérdező, kösd fel magad...
2020. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező. De szerintem ne pont erre az oldalra írd ki az ilyen jellegű kérdésedet, mert pont erre utaznak sokan, az a lételemük, hogy azokat oltogassák, akin egy kicsit is megérzik a gyengeséget, ilyen a rosszindulatú magyarok mentalitása. Erről van egy jó videó is, ahol egy PhD pszichológus beszél a témáról. https://www.youtube.com/watch?v=SdF5ZVgl3GA

Ebben érinti azt is, amit te is említettél, hogy valakiknek könnyedén megy az élete, valakinek az alapvető vágyai sincsenek meg, tehát nem egyenlőek az emberek.

Teljesen érthető a leírásod, hihető, nem tűnsz depressziósnak(a legtöbben nem is tudják mi az). Manapság az a trendi, ha valaki mosolyog, mint a tejbetök és a flancos kis életét kirakja a netre. Ha valaki már nem vigyorog, akkor rögtön biztosan depressziós. Nem kell szeretni az életet, ha az embernek nincsen miért. Találj valami célt, sz**d le, hogy mit mondanak mások.

2020. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Két féle hozzáállás van az élethez. Az egyik az hogy jönnek szembe a problémák és elhasalsz soha többé nem állsz fel mert csak rinyálsz csak hibáztatsz másokat, csak sajnálod magadat és megkeseredsz és a végén egyre több ember unja meg az állandó negativ viselkedésed... A másik hogy férfiként viselkedsz és küzdesz, nem rinyálsz!
2020. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26 ha azt gondolod, a problémák megoldhatóak, sohasem volt valódi problémád.
2020. márc. 28. 18:30
 28/29 anonim ***** válasza:

Meséld már el, milyen válaszra vársz? És hogyan jössz te ahhoz, hogy eldöntsd, mi a valódi probléma? Ez a végeláthatatlan cinicizmus az oka annak per pillanat, hogy még csak esélye sincs az életednek jobbnak lennie.

Igen, most rossz az életed. Igen másnak jobb. Igen, eddig (saját elmondásod szerint) rossz volt az életed. Nem, az élet nem igazságos. Ezeket senki, az égegyadta világon senki nem mondta, hogy nem így van. Attől neked (se másnak) nem lesz se roszabb, se jobb, hogy vered a fejed a földbe, és hangosan kiáltassz az éterbe, hogy jajj, de rossz.


Ha segíteni akar az ember, akkor biztos ki volt eddig nyalva a feneke, vagy csak simán semmit nem tud az életről, mert semmi valódi problémát nem élt át.


Ha valaki együttérez, annak a sajnálata nem kell.


Ha valaki ugyanazon a véleményen van, mint te, akkor meg csak egymást ismétlitek, és egy ember helyett ketten veritek a földbe a fejeteket, és cél nélkül rimánkodtok.


mi is a célja a kérdésednek?

2020. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Ha elolvasod a kérdést, láthatod, sehol sem kértem segítséget.

Az meg miért baj, ha ragaszkodok a véleményemhez - főleg, ha tapasztalaton alapul?!

2020. márc. 29. 08:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!