Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A többsége az embereknek...

A többsége az embereknek miért olyan boldogak, én pedig miért nem élhetem meg a boldogságot?

Figyelt kérdés
Most biztos mindenki életében probléma a koronavírus járvány, de egész életemben azzal kell szembesülnöm, hogy mások mennyivel boldogabbak, mint én. Gyerekkoromban is másokkal barátkoztak, én meg csak akkor voltam jó ha segíteni kellett. Felnőttként szintén ugyanezzel szembesülök. Tehetek én bele keveset, vagy akár sokat is egy kapcsolatba, vagy csak azért hogy nagy kínkeservesen végre nekem is összejöjjön egy kapcsolat, egyik se ért semmit. Sose értettem azt hogy én miért maradok mindig alul szinte minden emberrel szemben, miért veszítek csak mindig. Utálom is magam azért, amiért ennyire kívülálló vagyok, hogy senki se képes elfogadni a családomon kívül. Más embereket elfogadnak és szeretnek olyannak amilyenek, csak engem nem fogad el senki. Aki sose volt egyedül az nem tudja nekem milyen rossz volt mindig a boldog párokat nézni, míg én világ életemben egyedül vagyok.
2020. márc. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

"Más embereket elfogadnak és szeretnek olyannak amilyenek"


Mert ők olyanok, amilyenek. Te meg olyan akarsz lenni folyamatosan, amilyen nem vagy. Miért nem járod a magad útját? Foglalkozz magaddal, lesz társaságod idővel benne, garantálom.

2020. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert amilyen voltam úgy nem se fogadnak el.
2020. márc. 22. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert másra vágyásod, más boldogságának figyelése elveszi idődet attól, hogy sajátod észrevedd.
2020. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem boldog a többség. Az csak a látszat. Amúgy meg tényleg le kéne lazulnod, és nem másoktól várni a hepineszt.
2020. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A boldogság nem egy folytonos állapot. Van egy átlagos kedélyállapot szint, ehhez képest lehet boldogságról vagy szomorúságról beszélni. Nem kívülről kell várni azt az ingert, ami az embert boldoggá teszi, hanem mindenkinek magának kell megtalálni, hogy mi teszi boldoggá.
2020. márc. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz a válaszoktól? Bátorítást látatlanban? Valami varázsigét? Hol látod azt a "boldog többségét"? Facebookon? Szólok hogy ott kb a fele nem igaz a vidámságnak. Mondok egy példát: Bringázik a kislánnyom a kreszparkban. Megérkezik a nagy BMW, kiszáll Gyurma, a Plázaqrvája meg a szerencsétlen gyerekük. Olyan 5éves forma kislány. "Anyuka" elkezdi biciklizni tanítani szerencsétlent. Persze nem megy elsőre így kb 1.5kör után már üvölt "anyu". Gyurma a kocsiban vár. Hogy-hogynem a kislánynak sikerül sírva egyedül olyan 20métert biciklizni. "Anyu" qrva gyorsan lefényképezi HÁTULRÓL. Látom ahogy már b@$$z@ is fel a Fészre. Ahogy kész a posztolás "Hurrá Vivike miiiilyen ügyi" +szivecskés szmájli hegyek, gyerek lerángat a bicikliről, vissza qr a kocsiba és tipli. Az egész nem volt 10perc...



Ennek tükrében nézd a sok mosolygós, "húdeboldogokvagyunk" posztot.

2020. márc. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!