Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak azoknak az emberek...

Mit mondjak azoknak az embereknek, akik sokat bántanak azért mert nem lett gyerekem? Már nem is lesz,44 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Már elnézést, de 44 évesen te miért viselkedsz úgy mint egy tizenéves? Mi a fenének foglalkozol azokkal akik nyaggatnak a gyerek miatt? 44 évesen nem tudod magad megvédeni, leállítani őket??

Én 43 éves vagyok, de én senkitől nem tűrőm el, hogy belekotnyeleskedjenek az életembe. Ha valaki elkezdi, rögtön mondom

- drága! Előbb otthon a saját házad táján sepregess...téma lezárva.

Lám, engem senki nem bánt mert nincs gyerek...

2016. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Semmi közük hozzá.
2016. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

hogy kapják be.

ne hagyd magad, ezért nem vagy csökkentértékű.

2016. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem senkinek sem tartozol magyarázattal. Én ezt így mondanám is szemrebbenés nélkül, még akkor is, ha mást ezzel megbántok. Mert téged is megbántanak ezek az emberek. Nincs, és nem is lesz, senkinek semmi köze hozzá.
2016. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Jogod van hozzá, hogy ne legyen gyereked.

Ha lehülyéznek vagy lecsúnyáznak, én akkor is azt mondom, hogy jogom van hozzá, hogy hülye legyek, és neki nincsen joga bántani ezért.

:)

2016. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Mit foglalkozol mások véleményével?


Amúgy halkan megsúgom, hogy örökbe is fogadhatnál, illetve (lehet nyugodtan lepontozni) még simán szülhetsz a következő 4-5 évben kicsit komolyabb orvosi felügyelettel, nem annyita szokatlan ez manapság.

2016. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért állsz egyáltalán szóba olyan emberekkel akik bármi miatt is bántanak?
2016. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem kéne így lehurrogni a kérdezőt.

Sajnos én is kezdem már tapasztalni az emberek rosszindulatát. Én is közeledek a 40-hez és még nincs baba, pedig mi szeretnénk is, de nem sikerült még.

Iszonyatosan bunkón tudnak beszólni. Nyilván visszaszólok, megvédem magam. De attól még rosszul esik, hogy pont ott rúgnak beléd, ahol a legjobban fáj.

2016. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy semmi közük hozzá. Én is ezt szoktam mondani, bár én nem is szeretnék gyereket (és ezért még jobban, még többen szólnak be).
2016. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

Időpont ma 18:43

Senki nem hurrogja le a kérdezőt, de 44 évesen már csak képes megmondani azoknak akik bántják, hogy

1. Semmi közöd hozzá!

2. Na jó, lapozzunk, más téma?

3. Otthon sepregess ne nálam

4. és neked ez miért fáj??

etc..


Ezer válasszal könnyedén leállíthatná őket.

(első vagyok)

2016. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!