Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában miért fordultak ki...

Mostanában miért fordultak ki magukból az emberek?

Figyelt kérdés
Egyik nap vásároltam a boltban, méterekre áll tőlem egy nő és elkezd visítozni nekem, hogy ne másszak a nyakába. Pedig tökre messze álltam tőle... Értem én, hogy járvány van, de miért kell ennyire kifordulniuk magukból az embereknek?

2020. márc. 23. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert mindenki fél a vírus következményeitől, ha nem vetted volna észre.
2020. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Emberek nem csinálják ezt.
2020. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része alapból is full kettyós, ez a koronavírus riadalom pedig csak rontja a mentális állapotukat.
2020. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez a "ki vagyi?" stílus 1990 óta folyamatosan növekszik Mo.-n. Ez van, ez kell nekünk.
2020. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

"Azért, mert mindenki fél a vírus következményeitől, ha nem vetted volna észre."


Ha valaki ennyire fél,akkor nem kell kimenni az utcára.Ez is egy remek megoldás lenne,de persze az sem rossz,ha tőlünk méterekre lévő emberektől rettegünk.És persze minden nap olvasni kell olyan híreket,hogy most egy fiatal lány került lélegeztetőgépre,két nappal ezelőtt meg az idősek otthonában haltak meg hárman.Ami lehet,hogy igaz,de enélkül is fel lehet fogni,hogy mindenkire potenciálisan veszélyes a vírus.Nem visítozni kell,hanem megtenni a szükséges óvintézkedéseket.

2020. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem tapasztalok olyan furcsa "őrültekházát" mint a tavasszal. Akkor kicsit tényleg szokatlan idők jártak...
2020. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzem magamon, hogy 'kifordultam'. Mondjuk nem ilyen szinten, hogy a boltban visítozzak, csak valahogy azt érzem, hogy eddig mindig annyira sínen volt az életem, most meg akérhogy gonolkodok, akármit csinálok, nem jó... De én biztos vagyok benne, hogy ez a karantén miatt van. Hát mit gondolt a kormány, hogy ennek nem lesznek hosszú távú hatásai a társadalom mentális egészségére? Nyilván veszélyes a vírus és nem kívánom senkinek, hogy átélja vagy akármi, de az emberek tényleg kifordultak magukból, úgy ahog mondod.. És szerintem jogosan. Ki szeret egy éven keresztül bezárva lenni?
2021. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!