Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a francot csináljak magamma...

Mi a francot csináljak magammal? Évek óta munkanélküli vagyok, most meg balesetem is történt.

Figyelt kérdés

24 vagyok, évek óta munkanélküli vagyok (21 éves korom óta).

Most meg még balesetem is lett, amiben lehet, hogy maradandó bjom is lesz, és még jobban nem fognak sehová felvenni.


Komolyan bele kell törődnöm, hogy fiatlon nekem annyi?


2020. márc. 18. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell beletörődni! Gyógyulj meg, ha van pénzed MÉG MOST képezd át magad, aztán menj dolgozni. Most mondjuk pont nem fogsz tudni, de lesz jobb! Fel a fejjel!
2020. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi volt a baleset? Súlyos?


Csak fel tudod találni magadat.

2020. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lábszártörés, elég durván.


Semmi pénzem nincs már.

2020. márc. 18. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Átmenetileg százalékoltasd le magad ( augusztusig szóba se állnak veled), és olyan munkákat nézegess, ahol nem kell futkosni.
2020. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor most már nem tudsz új OKJ-t szerezni, sajnos. Gyógyulj meg mielőbb, kitartást! Ilyen portás vagy hasonló munkát nem tudna szerezni esetleg ismerősöd? Az nem megterhelő annyira.
2020. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha szerencséd van beszerzel egy húsfaló vírust a korona mellé.
2020. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!