Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmebeteg vagyok, ha a mostani...

Elmebeteg vagyok, ha a mostani világjárvány és hisztéria közepette sincs semmi, de semmi félelemérzetem?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Nemvagy az sőt ez a normális. Énse félek semennyire se
2020. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Pedig jobb felni mint megijedni!
2020. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Még nem érint közelről. Az ember ilyenkor hajlamos azt hinni, hogy "vele ez nem történhet meg" - ne is történjen!
2020. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyedul elsz egy szigeten, akkor nem kell felned semmitol … viszont ha vannak szeretteid, vannak akikert aggódsz, akkor igen is elmebeteg vagy ha nincs benned most félelemérzet.
2020. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vihar előtti csend :)


Általában azoknál szokott lenni, akiknek semmiféle védőfelszerelése és tartalékja nincsen. Ez egyfajta védőmechanizmusa az agynak.


Rejtve nyilván ott motoszkál a gondolat, különben nem teszed fel ezt a kérdést.

2020. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi gondom azzal, ha valaki “nem fél” de tegye ezt intelligensen. Ne féljen, de bírja ki pár hétig moziba jàrás nélkül, sűrűn kezetmosva.. nem kell ész nélkül rettegni, de elvagánykodni sem kell, mert a sok nemfélő az, aki csakazért sem azt teszi amit kérnek tőle, ezzel megszivatva kb mindenkit.


A Pista nem fél, ő király gyerek, vele úgy sem történhet semmi. Pista elmegy a buliba, a szintén nem félő Károllyal meg Józsival. Pista, Károly meg a Józsi másnap totál külön utakat járva összefogdossa az interspar kilincset, mert beugranak néhàny doboz sörért, hisz aznap is buli lesz, ők nem félnek, nevetnek a tömegen. A sok félő meg az interspar kilincs után tapogatja össze a lisztet meg a cukrot, amit hegyekben vásárol fel, meg viszi át a mamának, hisz nehogy már a veszélyeztetett idősek menjeknek a boltokba. Nyilván ez egy bagatell példa, de remélem látod, hogy hogy lesz beteg az a felelőtlen nemfélőtől, aki egyébként tisztességgel betartja, amit kérnek tőle.


Örülünk, hogy nem pánikolsz, légy felelősségteljes!

2020. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ember tegyen meg mindent amit ajánlanak óvintézkedésként, de nem kell, hogy rettegésben éljen. Én a gazdasági részétől jobban félek.
2020. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!