Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántanak az emberek a...

Miért bántanak az emberek a külsőm miatt? Mit tehetek ellene, hogy védjem magam?

Figyelt kérdés
A nők általában ridegek velem és mindig végigmérnek majd olyan mintha undorral elfordulnának. Kedvesen, mosolyogva beszélek velük és szerény vagyok. Soha senkit nem bántok meg. Ha engem bántanak már nem is reagálok rá. Nem öltözöm közönségesen,nem veszek fel rövid szoknyát, nincs kirakva a mellém, nem viselkedem közönségesen. A férfiak, ha kedves, mosolygós vagyok azt hiszik akarok tőlük valamit. Ha nem mosolygok akkor savanyú luvnya vagyok. Pl. :keresek albérletet, 3 helyen is azt mondta a férfi tulaj, hogy ad kedvezményt ha természetben fizetek. Nem voltam kihívó, tárgyilagosan beszéltem. Komolyan már itt sírok miatta. 5 éve járok súlyzós edzésre, az arcomat anyukámtól örököltem, aki gyönyörű. Miért ilyenek az emberek? Barátnőim alig vannak, mindig kiderült, hogy addig voltam jó amíg használni tudtak valamire(közös edzések stb). Volt olyan hogy az utcán elém állt egy férfi és azt mondta jól megba...lak majd arcon köpött. Nagyon sokat sírok az ilyenek miatt. Az edzéseket nem szeretném abbahagyni mert nagyon szeretem. És már ott tartok hogy alig merek emberek közé menni.

2020. márc. 24. 11:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Tok xar szepnek lenni?!


Szerintem csak rossz kornyekeken jársz.

2020. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az emberek reakciója bánt
2020. márc. 24. 11:15
 3/26 anonim ***** válasza:
13%

Ne törődj a pór néppel királylány!


Keress magad köré udvarhölgyeket, és nemeslelkű vitézeket!

2020. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm. De szerintem mindenki Király lány :)
2020. márc. 24. 11:18
 5/26 A kérdező kommentje:
*királylány
2020. márc. 24. 11:19
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvánvalónak tűnik, hogy vannak egyedi külső jegyeid, amelyek a gonosz embereket az általad leírt tettekre sarkallnak. Nem túl szép dolog senkitől, hogy agresszív stílusban fejezik ki nem tetszésüket - már csak azért sem, mert senkinek, semmi köze ahhoz, hogy miként nézel ki, (egyébként is: az kritizáljon téged, aki enni ad neked és mielőtt megszólít bárkit is, nézzen előbb végig önmagán)! Nem kell, hogy másoknak felelj meg! Ezzel együtt annyit tudsz talán tenni magadért, hogy - mivel nyilvánvalóan tisztában vagy a külső jegyeiddel (, hogy mi túlzottan szép, mi túlzottan hátrányos vagy aránytalan), - a kevésbé vonzó jegyeket érdemes lehet "álcázni" és az egészségesebb jegyekre terelni öltözködéssel, megjelenéssel a vizsgáló tekinteteket. Egyebet nem sokat tudsz tenni a gennyládákkal, esetleg még annyit, hogy ignorálod őket, - aztán körberajzolhatják magukat a földút porában.
2020. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Magamnak veszem a kajám 😂
2020. márc. 24. 11:23
 8/26 A kérdező kommentje:
De tök jót írtál 🙂
2020. márc. 24. 11:23
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

Elkepzelhetonek tartod, hogy nem is a kulsod lehet a problema okozoja?


Talan a stilusod taszito masoknak? A kulsodet maximum irigylik a csoffadtak.


Kihivioan öltözködsz? Tulzott a smiked? Csokira vagy szolizva? Undorito karmaid vannak? … sokminden lehet az ok.

2020. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%
Az sem elonyos ha latszik rajtad, hogy prosti vagy (csak a pelda kedveert irtam) :)
2020. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!