Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen kegyetlenek az...

Miért ilyen kegyetlenek az emberek? Miért bántanak olyasmiért amiről nem tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos nő létemre nagyon magas vagyok, 178 cm és ez az egész eddigi életemet megpecsételte. Az iskolában, a szórakozóhelyeken, családban vagy akár csak az utcán. Állandó csúfolódások, bántások, gúnyolódás céltáblája voltam, nem fogadtak be semmilyen társaságba mert mindenhonnan kilógtam. Még csalűdban se érezhettem magam kényelmesen mert minden alkalommal az volt a téma milyen magas vagyok, meddig növök még. Méregettek állandóan mekkora vagyok. Nagyon sok sérelem ért emiatt gyerekkorom óta amit azóta se tudok kiheverni. Nem értem miért kell ezt csinálni, ezzel születtem, ilyenek a génjeim, nem tehetek róla, nem én akartam. Ez olyan kb mint ha egy láb nélkül született embert gúnyolnának, mert én is pontosan annyira tehetek róla.


Egy elkeseredett lány


2013. febr. 14. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudod meddig gúnyolódnak? Amíg el nem mész modellnek és 20 szor annyit keresel mint bárki akit ismersz. mellesleg ANNYIRA magas nem vagy! Akiről beszélek, japánban usaban és UK ban volt topmdell, 185 cms a lány. Kihasználta. Használd ki te is! Pár év utazás szórakozás külföldön és saját lakásod házad lehet. Szval előnye is van a dolognak. Fel a fejekkel!
2013. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes, ha ki akarnak pécézni, bármiért kipécézhetnek, a szép beszédedért vagy eszedért ugyanúgy, mint a vörös hajadért.

Akiben van belekötési ösztön, mindenkin fog találni kifogásolnivalót.

Akiben meg van kilógási érzésre hajlam, és félsz, azt fogják megtalálni.


(Nekem gyönyörű fehér bőröm van, nálam csak a fal fehérebb, és evvel nagyon kilógok az emberek közül, és úgy 30 éves koromig bántottak is vele, az utcán odajöttek idegen és beszóltak, hogy miért nem napozok. Szerinted ez milyen helyzet már??!! Meg mekkora szemétség?)


Aztán voltam néhány kinez oldáson, és már senki semmibe nem mer belekötni.:)

2013. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetris ***** válasza:

Szinte mindenkin van valami, amivel cikizni lehet az illetőt. Legyél büszke arra, amilyen vagy. A magasságod legfeljebb annyiban korlátoz, hogy a törpék kiesnek a párválasztásnál.

A helyedben körülnéznék a neten, hogy van-e valami fórumuk a magas embereknek. Ott kaphatnál igazán támogatást, és ötleteket, hogy miként szereld le a bántásokat.

Egyébként meg örülj annak, amid van. Fiatal vagy, egészséges vagy, családod van, előtted az élet. És gondolj arra, mennyivel szerencsésebb az, hogy magas vagy, és nem lábnélküli torzszülött.

2013. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Változtass először is a hozzáállásodon. Nem jó emberekkel vagy körülvéve, aki kicsúfol, nyilván nem a társaságod része. Ha eleve így írod alá a mondókádat,hogy egy elkeseredett lány, magadra sütöd a bélyeget és elmerülsz az önsajnálatba, ez kiül az arcodra és támadható leszel. Nekem például nagy orrom van és rettenetesen zavart, csúfoltak is, de elfogadtam. Te is fogadd el magad, és akkor békében leszel a világgal.

Az emberek pedig alapvetően szemetek a másikkal, ez örökérvényű.

2013. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem meg azért csúfoltak, mert gebe voltam.


Az emberek ilyen korlátoltak ezt tudomásul kell venni.


Valamit mindig kell találni, amibe beleköthetnek és ezek rendszerint azok, akik bármilyen formában kilógnak az átlagos emberek sorából.


Gondolj bele, kik az áldozatok általában:

A soványak, a kövérek, a szeplősek, a vörös hajúak, a szemüvegesek, az alacsonyak, a magasak, a fogszabályzósok, az elálló fülűek, a csálé fogúak stb.


Ki kell találni egy frappáns választ az ilyen helyzetekre, hogy elmenjen a kedvük a piszkálódástól.


El kell engedned a füled mellett akármilyen nehéz is.

Az, hogy magas vagy nem a te problémád inkább a csúfolódok problémája elvégre ők nem tudják megállni szó nélkül. Valami megszakadt bennük, hogy másokkal foglalkoznak.


Amikor engem zrikáltak olyanokat mondtam, hogy -szerencsére veled ellentétben nem kell fogyókúráznom és bármit ehetek, amit megkívánok.


-Baromira sajnálom, hogy ez neked ekkora probléma...oldd meg ha annyira zavar mert engem speciel nem érdekel.


-Ha normálisan nem tudsz hozzáállni inkább ki se nyisd a szád mert az már nem engem minősít!


-Remélem a súlyomnál nagyobb problémád nem lesz az életben!


Egyet jegyezz meg: mindenkit addig lehet piszkálni, amíg hagyja magát.


Ha visszaszólsz számíthatsz némi sértésre de ez azért van mert nekik nehéz elviselni, hogy nem taposhatnak bele szó nélkül másokba, nem tetszik nekik ha a célpont megvédi magát és legbelül érzik, hogy nagyon nincs igazuk és szemetek voltak csak épp ezt büszkeségből nem fogják maguknak bevallani.


Inkább súlytalan, értelmetlen marhasággal vágnak vissza de belül ők is szarul érzik magukat.

Te meg kiadod magadból, amit addig benyeltél. Ez sokkal egészségesebb, erőt ad.


Hidd el jó ha az ember érzi, hogy meg tudja magát védeni.

Te meg csak olyanokra hallgass, akiket tisztelsz. Fontos az önbecsülés. A patkányok véleménye nem számít, nem oszt, nem szoroz. Magad döntsd el mennyit érsz.


Nekem ma már sokkal fontosabb, hogy legyen egy munkám, lakásom, egészségem, szeretteim, ki a francot érdekel a testalkatom? Ha nem tetszik lehet máshová bambulni.

2013. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy nem kellene ennyire a szívemre vennem de sajnos alapvetően érzékeny ember vagyok és nagyon rosszul tudnak esni a bántások. Az is zavar hogy a legtöbb pasi az alacsonyabb lányokat részesíti előnyben, engem nem is vesznek nő számba, magamat sem érzem emiatt nőiesnek, szépnek, hanem drabálisnak aki senkinek nem kell (pedig nem vagyok kövér, vékonyabb testalkatú vagyok).

A baráti társaságomban elfogadnak, ott nincs is semmi probléma, jól érzem magam, de amint idegen környezetbe kerülök már nem tudom kezelni a helyzetet.

2013. febr. 14. 19:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm, ment mindenkinek a zöld kezecske.:)
2013. febr. 14. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Merre élsz? Mert itt a fővárosban a 178cm pont az átlagos magasság.

Én a 160 centimmel teljesen elveszek a tömegben, rendszeresen fejbe és főleg szemen ütnek a könyökükkel az emberek.

2013. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: tényleg? Én sokáig budapesti voltam, kb 1 éve költöztem vidékre, Pilisszentkeresztre. Valahogy én sosem látok nálam magasabb lányt, csak nagyon elvétve, bárhol járok.
2013. febr. 14. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg. Több testalkat van, van ez az ázsiai, széles csípőjű, rövidebb lábú, mint én is, ebből 165 cm-nél nemigen van magasabb. De van a nyulánkabb, nyugaturópai, hosszúlábú, abból meg 178 alatt szinte senki sincs, rengeteg a 180-210 magas fiatal.

Én társkeresőben alig találok hozzám illőt, szinte csak túl magas fiúk vannak, nekem meg 180 felett nem jön szóba senki.

2013. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!