Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is lesújtó véleménye...

Másnak is lesújtó véleménye van az AnoTalkról? Kis megszakításokkal kora délután óta nyomom, és semmi.

Figyelt kérdés

Én igazából már régóta élek vele, és tapasztalataim szerint tényleg jobb volt évekkel ezelőtt. Akkor is volt sok elmebeteg, de ilyen, hogy fél nap nyomom, és egy értelmes beszélgetés nem jön össze, soha.


És megjegyzendő, hogy én lányokat keresek.

Róluk azt hinném, hogy normálisabbak, de nagyon nem.



2020. márc. 24. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A lányok jelentős része fiú. Csak mondom.
2020. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de egyébként ez nem csak a ott figyelhető meg.
2020. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Én még egy-két évvel ezelőtt próbáltam, de az a pár alkalom is sok volt... Többet eszembe nem jutna ott ismerkedéssel próbálkozni. 19/L
2020. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy fiúk lennének többségében.

Inkább arról lenne szó -bármennyire tagadják ezt sokan-, hogy évről évre hitványabb, és hülyébb korosztályok bukkannak fel.

A mai 20 > évesek többsége Tinderen, meg egyéb hulladék helyeken szocializálódik. Több helyről is hallottam, hogy a fiatalabb korosztályok egyre jobban nem tudnak beszélni, úgy kb. semmiről.


Ez szerintem maximálisan igaz.

Persze tudom, hogy megkapom majd az ellenkezőjét, hogy igenis az Z generáció, főleg az alfa lesz a világmegváltó, csakhogy ez rohadtul nem igaz.

2020. márc. 24. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Korábban próbáltam, totál értelmetlenség.
2020. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
igen, de úgyis jön valaki aki megírja, hogy ő ott ismerte meg a nőjét:D
2020. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, és azóta boldog házasok.


De nem értem. Miért zuhan a szint ennyire? Mindenhol..


Komolyan nem, hogy beszélgetni nem lehet, de beszélgetést kezdeményezi sem. Nagyon sokszor a való életben sem.

2020. márc. 24. 21:13
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Az az oldal már első ránézésre egy gyász volt 3 éve is mikor itt hallottam róla először.


Ott mi az istenről lehet beszélgetni egyáltalán?

Totál random emberekkel összedob, és jellemzően 4-5 szavas üzeneteket ír mindenki, amire azonnal sebtiben várja a szintén 4-5 szavas reagálást...


Elképzelni nem tudom hogy akár csak egy olyan jellegű beszélgetés, mint ami mondjuk itt, ezalatt a kérdés alatt kialakult lehetséges lenne Anotalkon.


Szerintem kizárólag beszűkült szókincsű, egybites emberek gondolhatják komolyan, hogy ott bármi értelmesről lehet szó. A "szia mizu" meg a "hogy vagy" jellegű érdektelen small talk csevelyek nem tudom kit kötnek le. Na meg hány aberrált lehet aki tökmindegy kivel-mivel kerül össze egy chat-be, már a szexről beszélne... de még csak nem is igényesen, hanem az az aberrált, pronyó, olcsó módon...

2020. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Bár én már nem vagyok annyi, nem gondolnám, hogy a 20 alattiak ne tudnának kommunikálni. Nyilván van a butább réteg, de nem ez jellemző. Szimplán arról lehet szó, hogy értelmes ember nem igazán használja az AnoTalkot, maximum az, aki elkeseredetten figyelemre vágyik, illetve aki nagyon unatkozik és trollkodni akar. Sőt, azt is kétlem, hogy a mai tizenévesek egyáltalán ismerik ezt a felületet, szóval nem tudom kikkel beszélgettél, de nem azzal, akivel gondoltad.
2020. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
A másik fél mindig csak azt várja, hogy őt szórakoztassuk, és amúgy tipikus unalmas, jellegtelen lúzerekkel van teli, aki általában kamuzik a saját életéről, és annyira szarik bele, hogy csak a kérdéseidre válaszol, és nincs normális véleménye, vitakultúrája szinte egyiknek sem.
2020. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!