Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egész délután alszik,...

Ha egész délután alszik, kisebb-nagyobb megszakításokkal az bajt jelent?

Figyelt kérdés
3,5 hós kisfiam ma leesett az ágyról a parkettára, csak 2-3 percig sírt, evett utána rendesen, mosolygott, külsőleg nem látszik semmi nyoma, sérülés. Lehet valami komoly baja, be kell vinni ilyenkor az ügyeletre? Mit tegyek?
2008. nov. 23. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet,hogy nincs baj,de magamból kiindulva én tuti bevinném,nézzenek rá inkább,minthogy baj legyen.
2008. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is leesett már 2x az ágyról és nem lett semmi baja. Szerintem most az időtől alszik. Az enyém is.
2008. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,

ha a viselkedésén nem veszel észre semmi furcsát akkor tuti nincs baj..

Sajnos az ilyen esések előfordulnak.

Az én bébim is leesett egy párszor....és utána jót aludt..


Figyeld meg a tekintetét, a mimikáját, a reakcióit, ha nincs változás az eddigiekhez képest, akkor biztos jól van..

2008. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem,én is bevoltam tojva,amikor a lányom leesett a laminátra.Én is sirtam meg apuci is.Figyeltem,h minden ok e vele de hála az égnek minden jó volt.De azóta én sosem hagyom egy másodpercre sem felügyelet nélkül.Üdv
2008. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!