Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok a hülye? Van olyan,...

Én vagyok a hülye? Van olyan, aki ezt elviseli?

Figyelt kérdés
A párom nagyon lusta. Nem csinál meg semmit, csak azt amit ő akar. Ha kérek tőle valamit, noszogatom, azt állítja, ezzel az ellenkezőjét érem el, kényszerre nem csinálja majd meg. Szerintem csak időt akar nyerni. Mosogatóm 2 éve nincs. Lavórban mosogatok, kihordom a vizet, főzésnél is probléma, nem tudom leszűrni a vizet. Én vagyok a sárkány ha ezekért veszekszem? A türelmem nem hozta meg eddig sem a várt pozitív változást. Mit tegyek? Kíváncsi vagyok van-e aki ezt eltűri.
2020. márc. 25. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Hívj ki szakembert, hogy csinálja meg, természetesen a közös kasszából (már ha nem az egész közös, úgy lenne az igazi). Aztán ha panaszkodik, hogy erre nincs pénz, majd az ő kiadásaiból visszavágtok egy kicsit.
2020. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
"Ma te mosogatsz, Drágám!" -Ha prüszkölni kezd, azzal a lendülettel meg is fog világosodni! Ha továbbra sem cselekszik, tedd elé retkes biliben a kaját! Vagy mosogat, vagy szerel! Választhat! 52/F
2020. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem probléma, ha nem csinálja meg, de akkor legyen pénze a szakembert megfizetni. Állj a sarkadra!
2020. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Ki milyen virágot szakított, szagolja azt.
2020. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
gondolom nagyon sok olyan dolgot csinalsz te is , amihez epp nagyon nincs kedved. de ez van megteszed te is , ö pedig vegye ki a reszet a haztartasi feladatokbol.
2020. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is retkes tányérba adj neki kaját. Ha ilyen lusta jöhet a következő.
2020. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Válj el, nem fog megváltozni, ha eddig nem tette.
2020. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Én ki nem szolgálnám az biztos. Ha annyira nemképes, hogy besegítsen a házimunkában akkor én sem fogom helyette elvégezni. Én a helyedben ezt tenném: Ha tiszta ruhát akar mosson magának, ha enni akar szedjen magának, ha nincs tiszta tányér mosogasson el egyet magának, ha kell neki valami a boltból menjen le magának. Ha nem kap észbe akkormeg küld haza az anyjához, hogy majd a anyuhotelben lehet eltűrik ezt de itt nem.
2020. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én például nem viselném el, hogy mindent egyedül csináljak! Csodálom (de nem követem!) a példamutató kitartásodat, türelmedet.

Mit tegyél? Neked kell eldönteni! Azt viszont tudnod kell, hogy ez csak rosszabb lesz, ha nem teszel ellene!

2020. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél egy mosogatógépet!
2020. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!