Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindenki úgy bánik velem,...

Ha mindenki úgy bánik velem, mint egy hülyével, akkor valószínűleg hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Szuleim, testverem, kollegaim, csoporttarsaim, szomszedaim.

Nem csak karacsonykor, mindig.

A hülyek nem tudjak magukrol, hogy ok hulyek. Esetleg csak igy jonnek ra...

Mindenki utál, hulyekent banik velem, semmibe vesz, nem vesz emberszamba.

Ezt most nem a karacsony miatt irom, ez egesz evre igaz.


2019. dec. 29. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Pedig legalább 120 körüli IQ-m van.

Csináld meg az online próbatesztet:

[link]

Amúgy attól még, hogy ez jól sikerül, lehet nem érzel rá, hogy az emberek mikor mit várnak tőled. Nem szabad ám elhinni mindig mindent amit az emberek mondanak, még ha családtagok mondják akkor sem. Lehet, hogy játszmáznak, hogy lássák mit reagálsz rá, vagy azt akarják elérni, hogy tényleg butának gondold magad, még ha nem is vagy az, és hagyd, hogy ők irányítsák továbbra is az életedet. Próbálj meg minél többféle verziót kigondolni, hogy mit miért mondhattak neked legutóbb.

2019. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jo volt olvasni,amit irtal,foleg az elso mondatot.


Ja,anyukamek nagyon okosnak hiszik magukat. Tegnap megkerdeztem toluk,ok hogyan eltek meg a rendszervaltast,egyaltalan eszrevettek-e, 1989- ben,erre megkerdeztek mi az a rendszervaltas: Mi az,mikor volt?Ez csak egy pelda.

Jogi egyetemre jarok,de sulykoljak belem egyfolytaba,hogy hagyjam abba,menjek dolgozni szobalanynak,meg gyarba szzalag melle,meg recepciosnak,mert az egyetemmel ugyse lesz belolem semmi.


Nem elek veluk amugy. De anyagilag valamennyire tamogatnak.

2019. dec. 29. 23:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ilyenek, ha csak tehetik hülyének kezelik a másik embert hogy megerősítség a saját egójukat, ez a kegyetlen valóság
2019. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Aha, ertem.
2019. dec. 29. 23:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem apám csinálta azt, hogy pl, mondott egy politikai viccet és én nevetni mertem, erre leoltott undorító gúnyos hangnemben "te ezt nem is érted mit nevetsz". Pedig értettem. Úgy kezelt egész életemben, mint valami fogyatékost. És én lassan el is hittem magamról.

Sajnos több "barátom" is van volt, akik hasonlóan viselkedtek, lekezelően.

Az előttem válaszoló jól írja mi a jelenség egyik oka.

2019. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ohh, az ember sokszor megkapja az olyan emberektől ezt, kik rajta verik le a saját elégedetlenségüket.


Engem is 24 éves koromig kinevettek, le hüIyéztek stb.


Vállalkozás előtti meló helyemen is a rossz indulatú megkeseredett emberek.

Egyszerűbb valakiket kibeszélni, pletyizni, mint a saját dolgaikkal szembe nézni s helyre rakni...


Míg ők elvoltak azon a szinten s rajtam is nevettek, megjegyzéseket tettek.

"Minek az a szemét neked?"


Igen a maradék alapanyagot tettem el, ami hulladékba ment volna, nah kis idővel egyre nagyobb hasznot készítettem belőlük.


Volt egy kolléga, aki a fenti teraszról mindig azt nézte, ki mit kutat tàskàjàban , pénztárcájában alatta.


Noh, hónap végén, amikor sírt a szája 500ft-ért, hazamenetelkor ott nyitottam ki a pénztárcàmat alatta, majdnem kiesett teraszról és csodálkozott...


Idővel felmondtam s búcsúm napján jöttek a kérdések:

Hova megyek? Mivel fogok foglalkozni?

Stb

Annyit mondtam:

Amit eddig munka mellett az itteni szemétből, de már vállalkozóként, (azon) a nyáron pedig megveszem azt az autót, amire vágytam. (10mill)


Kinevettek .


De postánál találkoztam azon nyáron velük s látták, tényleg megvettem.


Régi ismik, exek, tanárok, nah meg a család jó ideig nem is tudták mi van velem.

Amikor kitudódott hova jutottam... a semmiből...

Mondanom se kell... Jött a jópofi és segg nyalás.


Nem az emberek fogják megmondani, hogy hüIye vagy...neked kell tisztában lenni önmagaddal s adotságaiddal!


A mensa oldala csak alap teszt. Nekem max pontszámos lett s kaptam e-mail-ben csatolt oklevelet és hogy keressem fel őket személyes teszt írásra is.


Ami viszont hasznos önismeretben:


[link]


Sok sikert!

Ne hagyd magad elnyomni!

Hinni kell önmagadban, s csak te leszel ott mindig igazán magadnak.

2019. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szomszedra pelda:

Kutyaja szabadon maszkal az ajtom elott a folyoson,ki szoktak engedni. Ezert meg nem szoltam nekik,elneztem, habar ilyenkor nem tudok kimenni lakasombol,mivel a jol megtermett kutya az ajtom elott ul.

Kesobb tobbszor eszrevettem,hogy kutyavizelet van az ajtom elott, erre

bekopogtam hozzajuk,hogy ne koboroljon mar a kutya,mert ez ,meg az van, ahhoz kepest szepen kertem oket. Erre arrogans valasz utan ajtobecsapas,halalosan megsertodes tobb evre vagy orokre szólóan.

Hogy gyanusithatom meg igy oket bizonyitek nelkul?!

Egy-egy ilyen eset utan evekig ( soha tobbet?) nem koszonnek,ugy neznek ram,mint veres mosogatorongyra.

Amugy szomszedek mindketten ertelmisegi emberek,szellemi munkabol elnek,a ferfiember jelenkorunk hires iroja.

2019. dec. 29. 23:58
 8/16 A kérdező kommentje:

Koszonom az ujabb ket valaszt. Kozben irtam a szomszedrol a fentieket.


Hat, igen.


Koszi a batoritast!


Engem is ugy kezelnek,mint egy fogyatekost,ez a helyes kifejezes, nem a hulye a helyes szo.


Egyvalaki van, aki nem nez hulyenek, a baratom.

2019. dec. 30. 00:04
 9/16 A kérdező kommentje:

Vagy pl.:

Anyukameknal voltam most egy hetig. Egyik este a furdoben vagyok.Anyukamek a konyhaban,szolnak apukamnak: ne menj be,furdik ...( nevem)! Meztelenul van!

De csak jon tovabb befele a furdoszobaba kezet mosni,mintha meg se hallotta volna. Mintha en ott se lennek. Vagy mintha en nem lennek nő,hanem valaki,akinek ugyis mindegy,mondjuk,oteves kisgyerek.

2019. dec. 30. 00:12
 10/16 A kérdező kommentje:

Vagy:

Amit testverem mond,az jaj,de jo,remek otlet! Tenyleg? De erdekes! Aha, nagyon jo!

Ha en mondok valamit:

Persze! Nem igaz az! Nem kell mindent elhinni! ...( testverem neve),igaz ez? Szerinted?

2019. dec. 30. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!