Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk szerintetek nem nőies ha...

Fiúk szerintetek nem nőies ha egy lány tud verekedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha mondjuk egy önvédelmi tanfolyamon megtanulja megvedeni magát, hogy hogyan üssön vissza a támadónak, hogy megvedje magát, hogy elsajatitson olyan fogásokat, amivel konkrétan kiiktatja a támadót.


Ezt csak azért kérdezem, mert a fiúknak jobban bejonnek ezek a visszafogottabb, kicsit gyengébb lányok, akik mellett férfinak erezhetik magukat. Vagy rosszul gondolom?


Mert talán egy olyan lány, aki tud verekedni, talán így fiusabba válik es kevésbé nőies nem? :/


2020. márc. 26. 01:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
A mindennapokban (értsd: amikor éppen nem akar megtámadni téged senki) mi ennek a jelentősége?
2020. márc. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor éppen semmi..
2020. márc. 26. 02:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért foglalkozna a pasid ezzel?
2020. márc. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk lehet még ő is megijedne, ha meglatna ilyen szituációban... Az a finom kis szende lány egy vadállat is tud lenni..

😅

2020. márc. 26. 02:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene ha a páromra rászakadt volna egy ilyen Jean Claude Vandál poszter.
2020. márc. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten ilyen barátnőt szeretnék. Pedig én nem tudok verekedni. :)
2020. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek: én teljesen odavagyok az ilyen nőkért, imádom, ha ilyen jellegű egy nő. A No.1. lenne egy ilyen barátnő.

Öntudatosnak vélem az ilyen nőket, akik tudják mit szeretnének, és nem hagyják magukat:).

2020. márc. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Az nem férfi, aki csak akkor érzi magát annak, ha egy 50 kg-os teremtés a védelmére szorul....


Egyáltalán nem változtat a nőiességeden, irodalomtanárom fiatal súlyemelő nő, picit, de csak picit vastagabb a karja, de viszont nagyon nőies.


Ez elsősorban nem alaktól függ, hanem stílustól, beszédtől, mozgáskuktúrától, kisugárzástól.

2020. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ennek nem kellene befolyásoló tényezőnek lennie. De annyira ne bízd el magad, a valós szituációk minden tekintetben mások, mint a tanfolyamon begyakorolt dolgok.
2020. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Engem a párom küldött önvédelemre, hogy amikor nincs mellettem, meg tudjam magam védeni.
2020. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!