Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élet 200 kg felett?

Élet 200 kg felett?

Figyelt kérdés
Nézem a TLC műsorán az Élet 250 kg felett sorozatot. Arra vagyok kíváncsi,hogy Magyarországon vannak-e 200 kg feletti emberek/ inkább nők érdekelnének/,s hogyan élnek.Miben szorulnak segítségre? Hogyan telnek a mindennapjaik? Én vonzódom egyébként a rendkívül túlsúlyos nőkhöz,ezért is érdekel a téma.

2020. márc. 26. 10:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. Hány éves vagy kérdező?🤔
2021. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
50-es vagyok.
2021. nov. 4. 13:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Na akkor már 2 korosztályban is keresünk telt nőket!
2021. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen,bár én inkább rendkívülien telt társat keresek.
2021. nov. 4. 14:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Énis💪 24/F
2021. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyszer azt írod, hogy puszta önzetlenségből csak segíteni szeretnél, aztán meg hogy társkeresés. Minden ez, csak nem egyenes.


Amúgy meg az ilyen túlsúlyos nőknek mindent meg kell tenniük, hogy fogyjanak, mert tényleg belehalnak elég hamar. Erre jön a te fétised, ami alapján te abban vagy érdekelt, hogy a jelenlegi állapotában tartsad, magyarán jól legyilkolod, valójában egyáltalán nem segítenél rajta. Segítség a fogyásra ösztönzés, bátorítás lenne, és a mozgásra késztetés, hogy legyen minél aktívabb, tegyen, vegyen. Persze akkor idővel meg nem tetszene neked, mert lefogyna.

2022. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
193 kg vagyok és semmiben nem szorulok segítségre. Nagyon bántó a posztod!!!
2022. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!