Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A felnőtt élet úgy 25 felett...

A felnőtt élet úgy 25 felett már nem az élet élvezetéről szól, hanem a túlélésről, harcról?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 14:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
Mintha addig arról szólna...
2019. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém nem arról szól.
2019. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
4%
Már megint a 25 éves... :D
2019. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy neked igen, nekem például nem.
2019. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
25 felett már mindeninek nyugdíjba kéne vonulnia a veteményest gondozni...
2019. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%
* a helyett és
2019. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekem alatta is arról szólt :-(
2019. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy


1. Hogyan állsz hozzá

2. Mi számodra az élvezet

2019. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

NEM, nekem még 50 fölött sem erröl szól, hanem élvezem is az életemet.

Ha neked 25-töl nem így van, akkor igen komoly bajok vannak veled. Ezen nem változtat az sem, ha kiírod erröl az 500. kérdést, magadat kell megváltoztani!

2019. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%

Félig off

Szerintem ez akár lehetne egy jó, érdekes kérdés is, ami alatt filozofálni lehetne. Esetleg kevesebb ilyen kérdés születne tőlünk, ha ki tudnánk beszélni.

Csak erre nem érett meg a társadalom.

Idétlen példa, mert tök más téma, de az emberek hozzáállását tükrözi az ilyen kérdésfeltevős oldalakon: az egyik nemzetközi "gyakorikérdéseken" valaki megkérdezte, hogy miért sz...r minden, amit a Microsoft csinál. Normális, részletes, szakmai választ kapott. Itt miben lenne része??


Kicsit már közelebb áll az on-hoz:

Nem tudom, hogy az emberek mégis milyen jellegű kérdéseket várnak ebben a kategóriában?



Teljesen on:

Én nagyon nem vagyok jóban a felnőtt élettel.

Dolgozom, a munkahelyemen igyekszem elvégezni, amit rám osztanak. Szenvedtem az előző munkahelyemen, váltottam.

Mellette idegen nyelvet tanulok, jogsim van, sokadig végzettségemet szerzem, ezt szeretem is és többszörösét tanulom autodidakta, mint amit a suli elvár.

Igyekszem változtatni magamon, a jellememen. Görbe voltam, javítottam a tartásomon. Sohasem érdekelt a kinézet és kicsit elhanyagolt voltam, igyekeztem/szem javítani ezen is.


Mégis hol tartok?

Rosszul vagyok a munkámtól, olyan rossz, a tanulmányaimmal való elhelyezkedés kilátástalan, az egészségi állapotom a középkorúaknak megfelelő, pénzem semmi, szabadidőm semmi, nyaralni a járda-szigetekre megyek 20 percre, mert arra van időm és pénzem.



Körülnézek, mindenhol rák, halál, betegségek, kilátástalanság, alkoholizmusba menekülés, jövőkép hiánya.



Annyival jobb egyénként a gyerekkor...

Az a gond, hogy a gyerek felnőtt akar lenni, mert azt hiszi, az milyen menő, mennyivel jobb.

Meg azt hiszik, az a rossz,hogy suliba kell járni. A suliban legalább az órák felét, harmadát élveztem, akkor lefekvésig tanultam, most lefekvésig tanulok.

2019. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!