Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem sokszor mostanában, hogy majdnem megőrülök emiatt a helyzet miatt?

Figyelt kérdés
Az egyetemen is, mint mindenhol máshol távoktatás van. És 0-24ben küldik szinte a dolgokat, összevissza, rendszertelenül (legtöbbször). De a poén, hogy legalább nem is egy helyen, hanem vagy 100-on kell követni és már a dolgok kikeresésében kimerülök... Mit lehetne ilyenkor tenni? Már ha csak rá gondolok, hogy mi minden létezik elfog ez az érzés, már akkor is mikor még neki se álltam, még azzal se végeztem, hogy kiírjam a dolgokat, nemhogy megcsináljam. Valakinek van valami hasznos tippje? Vagy bevált módszere a dolgok kézbentartására? (Hozzáteszem, amíg nem volt ez a rendkívüli helyzet, már azt vettem észre, hogy nem túlélem a dolgokat, hanem rendesen kézbentartom és borzasztó, hogy pár nap alatt ez elveszett...)

2020. márc. 26. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Mentsd le a dolgokat, és rendszerezd a gépeden. És/vgy használj bullet journalt vagy hasonló rendszerezőt.

És készülj fel, munkahelyen is így működik, bármikor bárhol küldhetnek infót, kérést, utasítást. :)

2020. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Munkahelyen sokkal inkább rá lesz hangolva az agyad, emiatt ne félj.
2020. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is kegyetlenül folynak szét a napjaim, mióta mindkét melómat ugyanonnan kell végeznem, ahol alapból a magánéletem zajlik.
2020. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahol ott keresgélném a megoldást, hogy bejövő leveleket automatikusan megpróbálnám szortírozni - feladó szerint különálló mappákba. Amint beérkezik a levél, végez egy vizsgálatot a levelező rendszer és eleve az általad megadott mappába menti el a leveleket attól függően. hogy kitől érkezett a levél. Valami ilyesmit próbálnék meg kisajtolni a gépből. Ha nincs meg a tudásod ehhez, akkor meg - javaslom, - menj fel a számítógépes fórumok egyikére, ahol segítséget kérhetsz és kaphatsz is ehhez! Pl. Prog.hu
2020. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mentesd le dolgozatodat és rendszerezd valamilyen rendszerező programmal.
2020. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!