Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira rossz embernek érzem...

Annyira rossz embernek érzem magam, de valahol meg mégis jogosnak. Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Anyámat szeretem, de egyszerűen nem bírok vele beszélgetni, idegesít, olyan hül.e dumája van, hogy egyszerűen idegrohamot kapok tőle, meg a stílusától, meg arról, ahogy a dolgokról gondolkozik.

Közben meg kötelességemnek érzem felhivni (szerencsére már nem lakunk együtt), de ááááááá....

Kéne egy arany középut, de nem tudom, mi lenne az, és hogyan...szerintetek?


2020. márc. 26. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Eljött a külön költözés ideje. Hacsak nem vagy 12 éves. Akkor besz....tad.
2020. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ebből a 8-10 sorból nem sikerült észrevenni, hogy már nem élnek együtt?
2020. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy őt meg a te stílusod idegesíti, de elviseli, mert szeret, és nem ír ki rólad kérdést a gyakorira. 😁
2020. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami érdemi válasz esetleg? 🤔😁
2020. márc. 26. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj annak, hogy valaki érdeklődik felőled, fontos vagy neki. Az idősebbek már máshogyan gondolkodnak az új dolgokról, mint egy fiatalabb korosztály, ami nem feltétlen rossz. Ha van benne akarat, érdeklődés az új dolgok iránt, akkor jó. Légy türelmesebb velük.
2020. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hívd (egyre) kevesebbet
2022. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!