Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmagyarázná nekem valaki a...

Megmagyarázná nekem valaki a koronavírussal kapcsolatos konteókat?

Figyelt kérdés
Mi ez az 5G dolog, mi köze mindenhez? Miért ott van a legtöbb beteg ahol az 5G tornyok vannak? Mit gondoltok, van valami értelmes magyarázat mindarra ami történik, vagy most tényleg valami összeesküvés zajlik, és össze akarják dönteni a világgazdaságot? Előre kitalálták, vagy megint túl magyarázzák az ezomamák? Már nem tudom mit gondoljak.

2020. márc. 27. 01:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

Több verziót is hallottam már, s noha én nem nagyon hiszek az összeesküvéselméleteknek, az egyik meglehetősen figyelemreméltó. Eszerint Kína gazdaságát akarták térdre kényszeríteni, név szerint az USA. Mára ugyanis mindent Kína gyárt, vagy legalábbis mindenhez valamilyen létfontosságú alkatrész ott készül.

Én mindazonáltal úgy látom, nem történt egyéb, mint ami törvényszerű. Táplálkozási szokásai miatt a mai ember immunrendszere valahol a bányászbéka segge alatt van. Meg lehet nézni, a vírus áldozatai mind öregek, vagy olyan alapbetegségekkel küzdő egyének, akiknek a sejtes immunitás a 0-val egyenlő.

2020. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%

A konteónak megvan a szerepe a társadalomban. A háttérhatalom, és az ezt kiszolgáló (mert kénytelen, a léte függ tőle) mindenkori hatalom a tudatlanságban tartott társadalom fenntartására törekszik. EZ TÖRTÉNELMI TAPASZTALAT! Így könnyebb vezetni, manipulálni a tömegeket. Ez logikus. Ugyanakkor a tényleges igazság kiderítését is álcázni lehet ezzel a módszerrel, mert a felkészületlen olvasó nem tud különbséget tenni adott válaszok között, mert mindegyik hihetőnek tűnik. Az emberek többsége szereti az egyszerű, gondolkodást nem igénylő válaszokat. Ez a birka szellem okozza a tőle eltérő válaszok kapásból történő elítélését, az a tévhit, hogy amit többen mondnak az biztosan igaz, nos ez a felfogás álcázza legjobban az igazságot. (Az igazság NEM MENNYISÉGI KATEGÓRIA!)Mondok egy példát. A koronavírussal kapcsolatban eddig számomra sok cselekedet érthetetlennek, megmagyarázhatatlannak, logikátlannak tűnt. Mik ezek?


Vuhanban és máshol is miért fertőtlenítik minden módon (járművekkel, vegyvédelmi ruhába öltözött emberekkel) utcákat, tereket, középületeket...stb.

Minden országban a katonaság bevetésével is védekeznek a "vírus" ellen.

Lépésről-lépésre fokozatosan kijárási korlátozást vezetnek be.

A sportolás felfüggesztését ajánlják.

Nem tanácsolják az erdőkben, szabad levegőn tartózkodást.

Oroszország katonai fertőtlenítő járművekkel és orvosokkal segíti Olaszországot a "vírus elleni" küzdelemben.

A Levegő Munkacsoport hírlevelében volt, hogy a légszennyezést okozó szilárd részecskéken meg tud telepedni a "vírus", ezért nem javasolt most a szabadban tartózkodni.

A maszk viselését ajánlják mindenhol.

A gyakori kézmosást kihangsúlyozzák, holott a vírusok a tüdőbe levegő útján jutnak be, ellentétben a bőrön át is felszívódó vegyi anyagokkal.

Más fiatalok is megbetegednek.

Orvosokat arra kérik, hogy ne nyilatkozzanak felelőtlenül, bízzák ezt az operatív törzsre.

Az iskolák bezárására tett intézkedés ennek fényében nemcsak az időseket védi a "vírus széthurcolásával", hanem mindenkit.

A felelős keresése közben az egymásra mutogatások a lakosság teljes elbizonytalanodását szolgálják (mely tán cél is), hogy egy későbbi időpontban az igazi okok kiderülése is csak abba a konspiratív teóriába sorolható legyen, melyből már most is sok kering, s ezzel teljesül a a tömegek tudatlanságban tartásának követelménye.

Én szeretek mindenre természettudományos magyarázatot találni, mielőtt még a fantáziám az erotéria felé visz. Sokat foglalkozok az ismeretek felkutatásával, az ellentmondások feltárásával. A jelenlegi helyzetben sem minden "egy kaptafára húzható". Hajlok arra az eddig még fel nem merült álláspontra, hogy itt egy szinergikus hatással van dolgunk. Ilyen még nagy tömegeken nem volt eddig tesztelve: egyszerre vegyi fegyver hatása és bakteriológiai fegyverként ható vírus. Orvosok közül, aki ezt megfejti, és nem lesz halálosan fertőzött, azt elviszik katonaorvosnak, mert van gógyija, ami ritka a receptfelíró gépezetté képzett orvosi körökben. Én voltam katona, ráadásul olyan helyen, ahol az akkori "elit" gyermekei szolgáltak, ezért most számítok erre a kettősség okozta hatásokra. Ezt majd a dédunokáink fogják megtudni pontosan, amikor 75 év után a titkos CIA aktákat feloldják, és lehet tanulmányozni őket. Egyébként szívesen nézem a TV-ben (ATV műsorában van legtöbbször) az ilyen dokumentum műsorokat, mert lehet tanulni belőle. A világ mai működése is jobban megérthető ezeknek az információknak az ismeretében. Fel lehet tenni a kérdést: Cui prodest? Egyben biztosak lehetünk. Ebből a gyógyszeripar akar profitálni! A lakosság 20%-a se oltatja magát manapság az influenza vírus ellen, pedig bizonyos rétegeknek ingyen felajánlják. Én manapság arra hívom fel a figyelmét az ismeretségi körömnek, hogy a vírus ellen mindenki tud védekezni házilag, ha az immunrendszerét erősíti. A gyógyszeripar viszont az ilyen információkat irtja tűzzel-vassal. Nézd végig a médiákat, és nem találsz olyan tanácsokat, mely az egészséged megtartását, az immunrendszered erősítését szolgálja. Pedig ez a kulcskérdés az egészség megőrzése érdekében! Azokat az információkat törlik, ami a koronavírus elleni védekezésben igazi prevenció lenne. A Hatoscsatornán a Tabuk,Titkok,Tények műsorában egy biofizikussal (aki egész életét az immunrendszer kutatásával töltötte), volt beszélgetés arról, hogy miként védekezhet egy átlagember a koronavírus ellen. Nekem megvan a beszélgetés felvétele. Szinte borítékolni mertem volna, hogy ez nem kerül fel a YouTube-ra, mert a gyógyszeripar érdekeit sérti. Így is történt, rafinált módon intézték el. Ha valaki beüti ezt (2020.03.17.Téma: KORONAVÍRUS Műsorvezető: Egely György Vendég: Dr. Grandics Péter, kutató,...)akkor elsőnek ugrik be a „frissvideok.hu ”oldalon,és lám rákattintva mi jelenik meg: a videót eltávolították felirat jelenik meg. Ígérték a beszélgetés folytatását a konkrét tanácsokkal, de ezek után nem vagyok benne biztos, hogy az adásba megy. (A felvétel nálam sorozatra van beállítva, így ha lesz folytatás később, akkor ezt megtudom.) Nem példátlan ez az eset, mert így volt ez, amikor a D vitamin fontosságáról volt beszélgetés a „vitaminpápával”, aki csak egy orvosi hetilapban megjelent cikkre ( [link] hívta fel a figyelmet. A cikkben leírtak aktualitását jelzi, hogy megfelelő vitamin ellátottság esetén az influenza 90%-al csökken! Nehogy az átlag polgár maga védekezzen a betegségek ellen, csökkentve a gyógyszeripar profitját! Jelenleg is minden olyan információt (elsősorban videót) eltávolítanak, mely a koronavírus elleni védekezéshez ad tanácsot. Írott tanácsok vannak, mert tudományos oldalakat és tudósok kijelentéseit rizikós lenne eltávolítani (őket legfeljebb az előléptetési listán hátrább sorolják). Egy ilyen használható tanács: [link]

Ez más országban is így működik. Halálosan megfenyegették a francia Raoult professzort, ha továbbra is gyógyítja a koronavírusos betegeket az ellenszerrel (egy malária elleni olcsó gyógyszer). Így a Google nem ad ki semmit, csak az eredeti nyelv alapján: Menacer de mort sur le professeur Raoult. A cikket Google fordítóval lefordítottam,-a hír igaz.Ugye ez nem véletlen? Vegyük észre, hogy a világon a legtöbb kormány a háttérhatalom hálójában vergődik, és ez a hatalom a betegségiparon keresztül óriási pénzt akarnak kaszálni a koronavírus utáni időkben a világ beoltásával! Hogy ma az oltással milyen célokat tudnak elérni, arra pontos választ ad ez az előadás, ahol az ezoterikus magyarázatot le kell számítani! (kb.az első 35perc) A technika tényleg ennyire fejlett: https://www.youtube.com/watch?v=ycso_rtZwtI&t=3037s

Lehet ez is konteó. Mindenesetre A gondolkodásra késztetés még hasznos is lehet. Akik a konteót elítélik, azok primitív, gondolkodni nem akaró emberek!

2020. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
22%

A lényeg (konteó) az előzőből lemaradt:

[link]

2020. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes, amit írsz, utolsó. Engem a spanyolnáthára emlékeztet. Nem mintha éltem volna akkor (100 éve), csak a gyógyszeripar álságos viselkedése szúrt szemet itt is.

Akkor az történt, hogy a Bayer által szabadalmaztatott Aszpirinnek lejárt a szabadalmi ideje, és mivel addig nagyot kaszáltak vele, minden gyógyszergyár elkezdte gyártani. Ennek íz lett az eredménye, hogy mindenhol hegyekben állt az Aszpirin. Na, ekkor jött (kapóra) a spanyolnátha. Elhíresztelték, hogy az Aszpirin, több dkg-os dózisban szedve hatásos ellenszer. A tengerentúl európai eseteket sorolt fel, ahol állítólag meggyógyultak tőle a betegek, itt meg tengerentúli csodálatos gyógyulásokról számoltak be. Egyetlen bibi volt a történetben, hogy soha senki nem gyógyult meg, ellenben milliók haltak meg a gyomor nyálkahártyáját védő anyag szintézisétől. Sebaj! Hozzáírták a veszteséget a járvány okozta halálesetekhez, aztán 90 évre titkosították az anyagot. Még most is csak az angol nyelvű Wikipédián található meg.

2020. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
És mi van ezzel a migráns válsággal? Állítólag azért is van a korlátozás, hogy nyugodtan költöztethessék a migránsokat. Mert mondjuk Vajdaságban láttam ezekről videókat, és 24 órás kijárási tilalmat is elrendeltek. Miközben a rendőrök járőröznek mindenhol. Véletlen lenne? Nagyon remélem.
2020. ápr. 3. 01:37
 17/25 anonim ***** válasza:
A migránsok (zöme katonakorú férfi) A "parancsra" várnak!
2020. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
Nemrég volt Dávid Icke a London Real-ben. Az 5gről beszélt, youtube pár órán belül törölte is a videót, timovábbiakban minden 5g koronavirus videót is korlátoz ha jól tudom. Vajon miért?
2020. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

Nézd meg ezt az oldalt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__103..

Nem véletlenül tiltották le a Hatoscsatorna Tabuk, Titkok, Tények műsorát, melyben Dr. Grandics Péter biofizikussal volt beszélgetés a koronavírusról. Csak egy-két dolgot emelnék ki a beszélgetésből. A tudományos kutatások kimutatták, hagy az 5G sugárzás gátolja a hemoglobin oxigén felvételét. Egy másik elhangzott kijelentés is érdekes volt, mely szerint a koronavírus gócok kiterjedése korrelációban van a térképen az 5G földi sugárzást használó területek térképével (Vuan, Teherán, Milánó,...stb) Beszélt még a biofizikus az immunrendszer fontosságáról. Biztatásként mondta, hogy a jó immunrendszer (megfelelő táplálkozás, nyomelem és vitamin ellátottság,...stb),stresszmentes életmód még a sokkal veszélyesebb betegségek ellen is (pl. ebola,...)megvéd! Már több olyan elhangzott adás volt, amit a háttérhatalom letiltott, vagy nem engedett megjelenni (azok is általában egészségügyi kérdésekről szóltak).

2020. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%

Milyen kmis gyíkemberes kupaktanács gyűlt itt össze :D


Van itt minden. Fetrengtek a saját dagonyátokban.

2020. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!