Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha titeket felhúz/felidegesít...

Ha titeket felhúz/felidegesít valaki mit csináltok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2020. márc. 27. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmit, építésvezetőként már szinte semmivel sem tudnak felhúzni. Pedig hetente ránk hívják a navot, munkavédelmet, ántsz-t, tűzoltókat, rendőröket, köztereseket, 15 év alatt csak a katonaságot nem hívták ki még ránk. Sokszor lehetett tudni ki volt a feljelentő, eleinte idegeskedtem rajta, nem értettem az emberi gonoszságot. Ma már nem érdekel, bírságot még sosem kaptunk, nem is fogunk nagyon mert bár lehetetlen feladat de minden szabályt betartunk.
2020. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Amikor utána következőnek megyek edzőterembe, rá gondolva ütöm a boxzsákot.
2020. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Laylah ***** válasza:
48%
Kimegyek cigizni. Általában annyi idő pont elég arra, hogy átgondoljam a helyzetet és leszarjam.
2020. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
De engem egyébként is nehéz felidegesíteni.
2020. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elpanaszkodom a férjemnek, aki megvigasztal/tanácsot ad/ segít tisztán látni a helyzetet.

Ha a férjem miatt húztam fel magam akkor kikiabáljuk magubkat majd leülünk megbeszélni és egymás vállán bőgünk mennyire szeretjük egymást XD

2020. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lenyelem, magamban tartom, néha kijön anyázás formájában ha egyedül vagyok. Remélem megbetegít és beledöglök.. nincs ilyen szerencsém.
2020. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, akivel perlekedek, van, akit inkább hagyok, arrébb megyek, vagy nem szólok semmi komolyat.
2020. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!