Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hová menjenek dolgozni azok...

Hová menjenek dolgozni azok az emberek, akik a koronavírus járvány miatt elveszítették a munkahelyüket?

Figyelt kérdés
A munkanélküli segély kevés.Ráadásul ha jól tudom csak 3 hónapig jár.Ti mit tanácsoltok azoknak az embereknek akik elvesztették a munkahelyüket?Hová menjenek?Hol van esély rá hogy fölveszik őket dolgozni?Vagy várják meg míg vége lesz a járványnak és utána keresgéljenek?És addig miből éljenek?
2020. márc. 27. 17:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy 9-12 óra között csak 65 év felettiek tartózkodhatnak az élelmiszerboltokba.

Ezt hogy fogják megoldani? Rendőröket, katonákat állítanak a boltok bejáratához?

Kész nevetséges

2020. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 szerintem a boltban dolgozó biztonsági őrnek kell majd ellenőriznie ezt hogy tényleg csak azok lépnek be akiknek szabad.Odaállítják az ajtóban és nem engedi majd be a fiatalt vagy időst.
2020. márc. 27. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Élelmiszer boltba dolgozom.

Valóban úgy lesz, hogy katonák fognak állni a bejárat előtt és a boltban is lesznek. Ha rajta kapnak valakit aki 65 alatti és 9-12 óra között vásárol, azt 60.000 Ft-ra büntetik!


Továbbá kaptunk egy papírt, amelyet igazoltatás esetén fel kell mutatnunk.

2020. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 nem hiszem hogy minden bolt elé rendőröket meg katonákat állítanának.Ahol van biztonsági őr ott megoldják azzal szerintem.
2020. márc. 27. 18:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges, én egy központi Coop-ba dolgozom és ott katonák lesznek. (habár az is igaz, hogy nekünk nincs biztonsági őrünk, szóval biztosan megoldják majd valahogy így)
2020. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
#13: A honvédség nem büntethet, sőt, civil emberrel elvileg nem is érintkezhet.
2020. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy tollvonas es megkapja a rendesz azt a jogkort, hogy igazoltathasson civilt is, utana tovabbadja az adatokat a rendornek es majd intezkedik o.


Vagy siman rendorrel van es meg egyszerubb.


Itt nem a fegyver a legerosebb fegyver, hanem a toll. Veszelyhelyzet kulonleges jogrend, nem lenne meglepo, ha a rendesz is kapna civilekkel szemben jogkoroket

2020. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!