Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem? Mi van az...

Mi történik velem? Mi van az emberekkel? Félek bajt fogok csinálni. Attól tartok össze fogok omlani.

Figyelt kérdés

Dolgoznom kell, NEM MONDHATOK FEL SEMMILYEN ESETBEN, mert akkor kiszúrnék nyolc emberrel aki velem dolgozik, de ez elviselhetetlen. Itt a járvány, eszméletlenül sok emberrel érintkezek nap mint nap. Nem kapunk megfelelő felszerelést a munkához, úgy kell csinálni mindent. Van pl fertőtlenítő, de a többiek sz*rnak rá, nem használják, fogdosnak össue mindent. Az emberek akikkel találkozok a munkám miatt idegesek, bunkóznak, szidnak olyanok miatt amihez közöm sincs. A főnök azt mondja hogy oldjam meg magam, magamra vagyok hagyva, le vagyok sz*rva. Mindenki elvicceli az egészet mert félnek a valóságtól és burkolóznak a saját nyomorult kis világukba.


NEM VAGYOK tisztaságmániás, de még a k*va minimumot sem kapjuk meg pedig csak annyit várnék el... Venni semmit sehol nem lehet, és magánéleti gondjaim is vannak (pár nap alatt jottek össze). Attól félek hogy egyszer nekimegyek valakinek vagy ripityára verem a munkahelyem mert nem tudom elmviselni ezt az egészet.


Tudom hogy szétszórt igen de annyira kivagyok hogy nem tudom leírni. Aki nem ad érdemben választ ne is írjon mert nem érdekel a véleménye, valaki könyörgök tanácsot adjon mert úgy érzem össze fofok onlani idegileg.

Remeg a kezem, nem kapok levegőt néha az idegtől, fáj a fejem, nem bírom. 10% van itt leírva a bajomból nagyon sok van még nem bírom. Kérlek titeket valaki segítsen mert félek hogy bajom lesz vagy én okozok.



2020. márc. 19. 21:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Magatehetetlen haragot érzek. Olyan mintha azt mondanák hogy ússzak át egy óceánt és beba*ának a vízbe. Muszáj úszni de lehetetlen megxsinálni

Nem bírom elviselni ezt most úgy érzem kezd elpattanni a húr de ilyet még nem éreztem

2020. márc. 19. 21:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Pánikolsz.
2020. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Dolgoznom kell, NEM MONDHATOK FEL SEMMILYEN ESETBEN, mert akkor kiszúrnék nyolc emberrel aki velem dolgozik, de ez elviselhetetlen."


Oké...vázold fel,mi fog történni,ha felmondasz?

RÁD NÉZVE milyen negatív következményei lesznek,ami miatt nem teheted meg?

Rád nyolc ember sz4rik,te meg egyedül nem mersz nyolcukra sz4rni? Mert,mi fog történni?

2020. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem megy. Elég. Nem érsekel mi történik azt fogok csinálni amit akarok. Aki hülye kapja el ezrt a retket és pusztuljon bele. Nem elég vplt. Mi lesz ha felmondok? Semmi. Elég
2020. márc. 19. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs értelme tönkretenni magad egy munka miatt

ha amúgy szereted és csak a mostani helyzet az, ami előhozza ezt belőled, akkor beszélj a főnököddel és menj el szabadságra/táppénzre vagy ha megoldható, akkor dolgozz egy ideig otthonról

nyilván nem tudsz az egész járvány idejére szabadságra menni, de lehet már egy hét kikapcsolódás is sokat segítene

2020. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs home offoce. Nincs semmi. Nem érdekel mi történik. Az emberek egy része menthetetlenül idióta. Menthetetlen egyszeruen. Befejeztem. Köszöm a segítséget, rendesek vagytok.
2020. márc. 19. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd!:)
2020. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ami a sors konyveben meg van irva, azt senki nem kerulheti el. Ne felj, ha meg kell halnod, ugy is megfogsz.
2020. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt eljösz azért a helyedben tökön rugdosnám azokat, akik genyák voltak. Ez jó hatású lesz a lelkedre. A főnököt is érdemes, ha utáltad. Jó kondiban vagy?
2020. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!