Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ez az általános megnyilv...

Miért ez az általános megnyilvánulás ha kiderül, hogy külföldön élek?

Figyelt kérdés
Bármilyen kérdés során ha kiderül, hogy nem Magyarországon élek akkor rögtön jönnek azzal, hogy akkor irkáljak oda. Holott a lakhely az adott kérdést tekintve teljesen jelentéktelen.
2020. márc. 28. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem teljesen jelentéktelen. Nem biztos hogy jól látod a dolgokat távolról, nincs olyan rálátásod, saját tapasztalatod, mint annak aki itthon van.
2020. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha székely lennél te lennél az isten. Egy szar nyugati országból csak ugatsz. Jól tetted, hogy letipliztél:)
2020. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
28 évig éltem Magyarországon. Az nem elég tapasztalat ?
2020. márc. 28. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Kb. 28 éve volt a rendszerváltás, tehát Magyarországnak egészen más arcát ismered. A mostanit esetleg hallod, vagy néha-néha látod, de nem tapasztalod naponta. Különbség!
2020. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es! NEM azt írja, hogy 28 éve él külföldön, hanem azt, hogy 28 évig élt Magyarországon.

Tehát lehet, hogy mindössze 2 éve él külföldön, előtte pedig 28 évig itt élt.

2020. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Ez pontosan így van. 2 éve élek külföldön.
2020. márc. 28. 15:51
 7/11 anonim ***** válasza:

ssaa, van kulonbseg akozott, hogy

-28 evig Magyarorszagon eltem (ebben az esetben, fogalmad sincs, hogy mikor koltozott el az illeto)

vagy

-28 éve Magyarorszagon eltem.


Es ha csak nem politikai kerdesrol van szo, teljesen mindegy, hogy ki hol el.


Amugy nekem sose irtak meg, hogy ne irjak ide pedig en is kulfoldon elek.

2020. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"általános megnyilvánulás" Nem k nagy túlzás ez? Nincs már olyan ember, akinek rokona/barátja ne vándorolt volna ki
2020. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csak a román a magyar, a többi emigráns szar.
2020. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kérdés függő. Van olyan, amiben már 2 év is rengeteg időnek számít és van olyan, ahol teljesen mindegy hol élsz. Pl. a bérkérdéseknél látok hasonló letorkollásokat, amikor valaki külföldről ír, hiszen magyar viszonylatban nem feltétlenül releváns, hogy külföldön mi az átlag/alap, stb.

Megjegyzem, nekem semmi bajom nincs azzal, hogy sokan, sok helyről vagyunk itt. :)

2020. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!