Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt gondolja ìgy sok ember?

Mièrt gondolja ìgy sok ember?

Figyelt kérdés

Èn amolyan "menő" csàvó vagyok a suliban...

De itt olvasgatom hogy hogyan legyek menő..stb

Meg hogy mi jò abban hogy valaki menő. Na az lenne a kèrdèsem ,hogy az tènyleg olyen nagy gond ha valaki nèpszerű ès a jobb csajok ès a "vagànyabb" fiùk tàrsasàgàban van??? (Esetleg aki ìgy gondolja az irigysègből nèzi le az ilyeneket vagy csak mert ùgy gondolja ez alpàri.)



#társaság #iskola #megnyilvànulàs
2019. jan. 31. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Mitöl vagány valaki? 23 vagyok, de esküszöm nem tudom. Jordan cipőd van, visszabeszélsz a tanárnak, 30éves bmw-vel jársz? Ez proli, nem menő.


Szerintem a tudás "menő"

Ha idősebb leszel rájösz.

2019. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az se baj,ha valaki menő, meg az se, ha nem. Mindenki legyen olyan, amilyen szeretne lenni, amíg nem árt vele másnak.
2019. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem jàrok bmw-vel nincsen dràga cipőm ès nem mondanàm magam bunkónak max őszintènek

De van egy alap kisugàrzàsom ami màsnak is bejön ès ezèrt szeretnek velem lenni. Ès ezzel sok embernek baja van. Ès az volt a kèrdèsem hogy mièrt?

2019. jan. 31. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a fenti kérdésböl nem derült ki, hogy te valójában erre vagy kíváncsi.
2019. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésed alapján nem vagy valami értelmes, bár gondolom 15 alatt vagy (nem mintha emiatt ne lehetnél értelmes de mindegy) jól mondta az egyik válaszoló, a tudás pl sokkal többet ér annál mint amit te menőnek hiszel. Viszont lehet ha idősebb leszel sem gondolod majd másképp, lehet hogy már menthetetlen vagy :) sebaj, sok ilyen van mint te. És ugye boldogok a tudatlanok. Irigyellek.
2019. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
#5 Tudok olvasni a sorok közt. Már most közmunkára küldenéd? :D
2019. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
#6 nem. Ezekszerint nem tudsz olvasni a sorok között :) én csak arról beszéltem hogy a kérdező segghülye
2019. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok èrtelmes ès èrtelmetlen vàlaszt.✌
2019. jan. 31. 18:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2019. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés?
2019. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!