Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szájmaszkban jártam ma kint...

Szájmaszkban jártam ma kint az utcán, és hárman is kinevettek, egy nő meg a fejét csóválta, amikor rám nézett. Miért kell kinevetni még elítélni, ha védeni akarom magam?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Buta emberek az ilyenek. Őket minősíti ez a viselkedés, nem téged.
2020. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Mert ezzel nem véded magad. A maszk nem véd attól, hogy elkapd, hanem attól, hogy ha beteg vagy, ne terjeszd tovább.
2020. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem magadat véded a maszkkal hanem másokat. Amúgy szerintem már megint a paranoid történetmesélőnk sztorija ez.
2020. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A harmadik "jóindulatú" és "intelligens" válaszoló figyelmét szeretném arra felhívni, hogy választ kértem a kérdésemre és nem minősítést. Szövegértésből egyes. Leülhetsz, fiam.
2020. márc. 28. 20:56
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Elég buták az ilyen emberek. Persze ha azt gondolják, hogy azért felesleges hordani, mert semmit nem véd, igazuk van. De nem ezért kell viselni, hanem azért, mert ha vki hordozó tünet nélkül, nehogy tovább adja. De sajnos ebbe nagyon kevesen gondolnak bele. Pedig így is jelentősen lehetne csökkenteni a fertőzöttek számát.
2020. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

1. Miért kell mások véleményével foglalkozni?

2. Miért nem az immunrendszeredet erősíted, ahelyett, hogy maszkban járkálsz?

Mit teszel az immunrendszered erősítéséért?

2020. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Valóban őket minősíti.

Ugyanakkor, ha nem vagy krónikus beteg és nem vagy fertőző akkor azért nem kell masz mondjuk csak azért mert az utcán sétálsz. Láttam olyan családot akik kompletten maxban és a kisgyerek jobb nem lévén sárga mosogató kesztyűben (kb. válláig ért) mentek sétálni- ha jött valaki 2 méterre lehúzódtak- jelzem nem városban lakunk és jó széles az út az erdő szélén- szóval ez már túlzás. Itt is aranyközép a lényeg. Le sem kell tojni, de a hisztéria sem jó...

2020. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Egyre több ember visel maszkot. A 4-6-os villamoson pedig sokkal kevesebb, akin nincs maszk.

Ma már az a nézet orvosoktól is, hogy hasznosabb, ha viselünk és gumikesztyűt is.

Nem 100 %-os védelem, abban nem szabad bízni, de csökkenti a fertőzés veszélyét némileg.

Igaz, pénteken hazafelé a munkából nagyot néztem, amikor egy fiatalember olyan gázmaszkban volt, aminek két oldalán fura kerek valamik voltak.

2020. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell foglalkozni az ostoba tájékozatlan pórnéppel. Tegnap már mindenki frászba volt hogy mától "kijárási tilalom" van. Ostoba egy csőcselék társadalom ez.
2020. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjuk már, én tavaly februárban ill. 2016ban és 2017 ben is jártam maszkban hetekig, mert beteg voltam, de annyira nem, hogy dolgozni ne menjek- senki nem röhögött ki, max viccelődtek, hogy kit akarok műteni.... kizárt, hogy kiröhögtek volna
2020. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!