Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem fiú létemre nagyon...

Nekem fiú létemre nagyon tetszett a Vaiana amit a húgommal néztünk meg a moziban, és mióta megvan DVD-n azóta többet nézte meg mint a húgom. Gáz? A húgom elmondta a barátnőinek és kinevettek. De nem gúnyosan, de szarul esett.18f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves a húgod? Ha kb 10 röhögd már pofán magad hogy pár kis p*csa miatt érzed magad szarul. Én is nézek Verdákat.

14/L

2017. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egyáltalán nem.

Nekem speciel nagyon tetszett.

Szerintem semmi gond, ha egy srác is tud lelkesedni egy Disney hercegnős filmért.

Klassz, ha valaki még belül gyerek. :)

16/L

2017. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ő nem hercegnő, hanem a törzsfőnök lánya, és am a frozent pl utálom mert az tipikus hercegnős, de Moana tök menő csaj :D
2017. ápr. 24. 21:26
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Elnézést. XD

Jó, tudod, hogy értem.

Sokan azon a bizonyos listán nem igazi hercegnők. Jázmint a szultán lánya.

Nekem mondjuk a Frozen is tetszett, de a kedvencek a Merida, a Pocahontas és a Mulan. <3

2017. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
jóóó vágom xD Csak azért sztem ő még mindig a leg élet szerübb menő csaj főhős :D vágod, "hercegnő létére" elöbb levágja a sárkányt mint a herceg xD
2017. ápr. 24. 21:32
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

Úgy kell azt, nem? :D

Az ilyen régebbiek, mint Csipkerózsika, Hófehérke már nem igazán tartogatnak semmit.

Moana, az eredeti jobban tetszik, viszont lazán neki vág a tűűzdémonnak, mert miért ne? XD

2017. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
jah simán :D a régiek nekem sem nagyon jönnek be. más kornak készültek :D Am Moana eredetileg, csak itthon lett Vaiana. :D én láttam már több nyelven is XD
2017. ápr. 24. 21:41
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Áh, a Moana az igazi. ;)

Nekem jobban bejönnek ezek a harcosabb jellegű karakterek, mint pl Mulan.

Remélem a Disney nem szokik le az ilyen karakterekről.

2017. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én is :) csak cicababákat ne gyártson mert azok annyira idegesítenek XD
2017. ápr. 24. 22:01
 10/22 A kérdező kommentje:
Melyik volt a kedvenc részed a Moana-ból?
2017. ápr. 24. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!