Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan jó érzés a szomszé...

Miért olyan jó érzés a szomszédba kukucskálni, hallgatózni? Ki, micsi, hogyan, merre, meddig, ki jött, hova megy?

Figyelt kérdés
Nem én. A szomszédom.
2020. márc. 29. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Unatkozik.
2020. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pontos magyarázatot tudok rá, ugyanis 1x én is ilyen voltam(elég sokat költözködtem).....


Volt egy nem kicsit idegesítő szomszéd család, kb 5 percenként rohangáltak ki a nagy zajt csapó kapujukon, robogóval, autóval, traktorral, minden zörgő vacakkal.


Már annyira dühítettek, hogy mindig odarohantam az ablakhoz, és komolyan próbáltam megérteni, mi az isten nyilát járkálnak ezek ennyit.


Aztán kiderült, a nő komplett hülye volt, mindig mindent otthon hagyott, és vagy 5x ment vissza mindenért. A többi családtag szintén.


Amikor már megláttam őket, lelki szemeimmel élve megnyúztam őket, annyira utáltam mindegyiket.


Szóval ha egy érthetetlen módon kiváncsiskodó illető figyel, annak valószínű oka, hogy nagyon idegesíted valamiért.

2020. márc. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!