Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet annak az észszerű...

Mi lehet annak az észszerű oka, hogy kB egyik pillanatról a másikra szinte mindenki ellenem fordul meg a rokonok közül is sokan?!

Figyelt kérdés
Semmi rosszat nem tettem tudtommal, előtte folyamatosan lajkoltak írtak, beszéltünk... Aztán hirtelen meg senki nem válaszol akármit is írok?! Valaki betehetett nekem? Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Ki se tudom deríteni mert senki se ír vissza!mi lehet ez?

#család #kavarás #árulás #barátok kapcsolatok
2020. márc. 29. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondtál vagy tettél valamit, amiről nem vetted észre, mennyire sértő volt valakinek. Ő meg elmesélte a többieknek, bekopizta, és azok szerint is nagyon durva volt. Elég gáz, hogy ennyire nincs önismereted, fel sem ismered, ha ilyet teszel.
2020. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet hogy annyira nem bírtak és most meguntak veled foglalkozni. A rokonaiddal úgy is mindig lesznek konfliktusok meg kibékülések, azzal ne törődj, légy kedves és segíts nekik, próbálj meg kibékülni, akkor azzal semmi baj nem lesz :)
2020. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet a bezártság. A legtöbb embert megérinti, kikészíti. Lehet nagyon beleuntak már és egyéb elfoglaltságokat űznek.
2020. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek sajnos.Egyik pillanatban még kedvesek,a másikban már ridegek.
2020. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval neked a lájkolás jelenti a törődést meg az hány üzenetet írnak neked ? Szegényem ... lehet rájöttek Te csak ilyen Facebook rokon vagy de ha menni kellene segíteni semmi időd rájuk stb ...
2020. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A munkahelyen bent szoktam csak facebookozni a szabad percekben. Itthon home officeban a család mellett nincs időm a közösségi oldalakra. Elképzelhető, hogy a családod nem facebook függő.
2020. márc. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!