Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miközben vártam valami vizsgál...

Miközben vártam valami vizsgálatokra az orvosnál, kint állt több nővér. Az egyik rám nézett, elkezdet nevetni, azután szólt a többinek is, azok is nevettek. Nem hangosan. Ez mennyire elfogadható viselkedés az ott dolgozóktól? Engem kinevettek. F/44

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A vizsgálat pszichoterápián volt?
2020. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
KOnzultálj azzal a kérdezővel, akit a mercije miatt a diszkont parkolójában lenéznek (állítólag...)
2020. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sebészeten volt.
2020. márc. 30. 11:28
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem ott, nekik tetted szóvá?

Most itt mit remélsz? Meg nem történtté tesszük? Ismerjük, és megírjuk a viselkedésük kiváltó okát? Időben visszautaztatunk?

2020. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy RÁD nézett, hanem csak FELÉD, és eközben mondott valami viccesebb dolgot.

Másrészt ha zavart a dolog, akkor miért nem kérdezél rá?

Nevetni bárhol, bármelyik embernek szabad, az meg, hogy "kinevettek", igen nagy valószínüséggel csak a te fejedben létezett!

2020. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Elég eszetlenek, hogy nevetnek a páciensen, nem vall sok értelemre, meg amúgy is illetlenség. Persze, hogy elfogathatatlan.
2020. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos vagyok, hogy nem rajtad nevettek. Az egészségügyi dolgozóknak a beteg csak a munka tárgya (24 évet dolgoztam egészségügyben). Beszélgetés közben az ember nem néz merően a másikra, hanem ide-oda repked a tekintete, a kis nevetgélés meg oldja az amúgy bennük is levő feszültséget, lazító hatású. Te szubjektíve, természetesen gondolhattad, hogy téged kinevetnek, de ez hidd el, csak paranoiás gondolat volt.
2020. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pedig rám nézet,azután néztek.Nem gúnyosan nevettek.
2020. márc. 30. 12:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért nevettek volna rajtad???
2020. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Mi lehet a fejedben kerdezo? Nevetsegesnek tartod magad? Azt hiszed Veled foglalkozik a kornyezeted? Bant ha masok vigyorognak?


Fura.

2020. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!