Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyi idő fog...

Szerintetek mennyi idő fog kelleni az embereknek, hogy újra megbízzanak egymásban a vírusos idők után?

Figyelt kérdés
Azaz, hogy ne féljenek közel lenni másokhoz, kezet fogni vagy ölelkezni. stb
2020. márc. 30. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Nekem ezek most sem jelentenek problémát.

Tegnap is átugrott hozzánk az egyik barátnőm és ölelkeztünk.

Akikkel eleve van olyan jó kapcsolatom, hogy bármilyen tesi kontaktusba kerüljek, azokkal ez nem fog megváltozni.

2020. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Oh, én még a náthás autószerelömmel is kezetfogtam be beült mellém a kocsiba.
2020. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Elég baj az hogy ennyiért gy szét széledtek a magyarok, most direkt nem említek más nemzeteket.

A magyar egyébként is egy utálatos nép, k____a nehéz emberi kapcsolatokat kialakítani, hamarabb engedett közel magához sok vendégmunkás, kinti melóm alatt, mint a hazai közösség.


Bennem azért nő az indulat mert gátat szabnak az embernek hogy mettől-meddig mehet a boltba, a boltban távolságot kell tartani, hol ott máskor a koszos, büdös embereket kerülik csak.


Gusztustalanok ezek a szabályozások, remélem valaki még megmaradt normális embernek ebben az időszakban, és nem ül fel ennek a hisztinek.

2020. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pacsi!
2020. márc. 30. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Na én pont eddig bíztam az emberekben:D sok hülye.
2020. márc. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mo.-n ezt simán "elrendezte" ez a vírus. Alapból távolságtartóak az emberek egymással (kivéve rokon, haver, stb.), mostmár az 1-2m.-ből 10 m. lesz.
2020. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!