Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valaki ennyire...

Hogyan lehet valaki ennyire menő "így"?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, róla lenne szó. Tudom, hogy a legtöbben úgy értik a menőt, hogy gazdag cuccok, beképzeltség stb. De ő egyáltalán nem ilyen. Igazából alig lehet róla tudni valamit, megpróbálom így értelmesen leírni. A csaj tiszta rideg, folyamatosan komoly a tekintete, senkivel se beszél, még szünetbe se. Nem arról van szó, hogy az osztály nem fogadja el vagy ilyesmi, hanem egyszerűen nem érdekli semmi, csomóan barátkoznának vele fiúk is, de mindenkit lekoppint. Ráadásul nem is értem hogy egy lány, aki ilyen szép és ilyen jól néz ki, és ráadásul jól is tanul, hogy lehet ilyen rideg. Bár azt hozzá kell tennem, hogy asszem boxol vagy valamilyen küzdősportot csinál. Na és akkor jön valami alkalom és teljesen megváltozik, hirtelen beszól valamit és egyszerűen nem lehet nem rá figyelni. Ezek a beszólások nem is olyan "átlagosak", hogy másokat sértene vele. Olyan jó hangulatot tud teremteni az osztályban, hogy az ember első látásra azt mondaná, hogy ő a "tipikus" nagy arc az osztályban. Annyira menőőő!! Talán egy kicsit tetszik is.. Bár most egy ideig nem láthatom :(. Nem mintha sok esélyem lenne nála, szinte minden fiú rá hajt. De egyszerűen nem értem, hogy lehet valaki ilyen. Ti találkoztatok már ilyennel? Mi a véleményetek róla? Esetleg van ötletetek, hogy mitől lehet ilyen rideg? 🤔


17/F



2020. márc. 31. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Tehát imponáló neked a csaj... Köszi hogy leirtad. Van más kérdés?
2020. márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magányos farkas. Hidd el, ha érdekelnéd, a maga rideg módján lépett volna feléd.
2020. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem menőség csak szimplán jól néz ki, ha egy nő jól néz ki, akkor övé a világ.
2020. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam középiskolában. Rideg és távolságtartó, csak a legközelebbi bizalmasaimhoz szóltam. De ha úgy adódott a helyzet, hogy fel kellett szólalni, vagy megvédeni az igazam, akkor keményen (és diplomatikusan) osztottam ki, legyen az tanár vagy diák. Sokan imádtak ezért, sokan meg ki nem állhattak, mert ugye nem ismertek, nem tudhatták mi jár a fejembe. Viszont azt gondolom, hogy hozzátartozik a dologhoz, hogy gimisként is jó nő voltam. Ha szürke kisegér külsőm lett volna, akkor ugyanezzel a viselkedéssel valószínűleg bolond nyominak tartottak volna, de így én voltam a “titokzatos népszerű”.
2020. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 vagy csak ezt gondoltad... :D
2020. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez tény volt mindig is a középiskolánkban, még a tanárok is ilyesmiként tartottak számon. Tudom, nehéz elhinni, hogy valaki tisztában van önmagával.
2020. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Négyes személyében megkaptuk a magát baromi fontosnak képzelő önelégült, egókirálynő nőt... basszus a fél világ ilyen libákkal van tele, akik rohadt egyedinek ér értékesnek hiszik magukat, de valójában rohadt nagy tömegtermék nullák.
2020. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!