Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért menő a fiatalok körében...

Miért menő a fiatalok körében a cigi és az alkohol?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Ezen én is gondolkoztam. Olyan kiskamaszok bagóznak, tök szomorú...

De azt sose értettem, se 12 évesen, se most a 30-hoz közel, hogy ugyan mi benne a "menő". Mindig ismertem népszerű, vagány embereket, akik nem cigiztek/cigiznek...

2020. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert tiltott és mert gyakran inkább közösségi aktus, mint szerfogyasztás, ami sok fiatalnak a legfontosabb az életében. Nekem a szüleim nem ittak, nem dohányoztak soha, így én sem szoktam rá, nem piszkálta a fantáziámat, hogy a hátuk mögött kipróbáljam. Mással lázadtam.

Viszont munkahelyen meg egyetemen is azok köszönnek mosolyogva, akikkel együtt ittál. Vagy akik együtt lemennek cigizni. Mindenkinek van legalább egy jó piás sztorija, nekem is eljött ez a nap az életembe elsőéves koromban. Konkrétan az antialkoholista anyám mondta, hogy menj el velük inni és lesznek barátaid. És tényleg ez történt... Onnantól voltam a csapat tagja úgymond. Hát így működik. A cigire nem szoktam rá, sportolok. De sokszor kínáltak azzal is. Megmaradtam a pénteki söröknél. :)

2020. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen gyerek dolog :D huszonévesen meg két slukk közt panaszkodik hogy de hüyle volt hogy rászokott :D Ez van sajnos, nem lehet nekik elmagyarázni, tiltott nagylányos nagyfiús holmi, és az élet denehéz, erre meg nyilván remek megoldás a cigi...
2020. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 walk w1th mee ***** válasza:
tizenötévesen eleinte néhány slukk..aztán amikor "megtanultam",olykor jól esett.nem menőzésből ,egyszerüen kiváncsi voltam és bumm:)
2020. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egymás előtti menőzés miatt, szülői minta követése, a csoportba tartozás jelének élik meg, na meg a hormonok.
2020. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A cigi tényleg gáz, de a legjobb bulik valóban nem salátaevéssel kezdődnek:D
2020. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2

Egy idióta gyökér vagy. Aki igazán sportol, az egy korty piát sem iszik. Te csak képmutató vagy a sportban, te büdös gyökér. ;)

2020. ápr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezen én is mindig gondolkoztam, pl megyek különórára, és látok ilyen 15 éves forma fiatalokat ott cigizni, 'mert menő' nagyon elszomorító. Az is lehet hogy azért csináljak mert nem szabad..

Pedig még én is nagyon fiatal vagyok..

2020. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert az az igazság hogy menő! Csak a lúzerek szerint nem menő!

Hülye antidohányosokat utálom. Dohányos emberek a belevalóak a nem dohányzók meg csak beszéljenek szarom le....

2022. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!