Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Lányok, mit csinálnátok, ha valamilyen szuper képességetek volna?

Figyelt kérdés
Például szuper erősek lennétek, mint pl. Supergirl vagy Wonder Woman? Mit kezdenétek olyan képességgel, olyan erővel a birtokotokban?

2020. márc. 31. 08:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Én már így is szuperhős vagyok.
2020. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem örülnék neki, mert az ilyen izomképesség maximum arra predesztinál, hogy az ember költöztetőként dolgozzon, szekrényeket emelgetve. Trógerként élni nem kényelmes.
2020. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Lehetne tehenészetben trágyázni is.
2020. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Én gyógyítani szeretnék.

Másra nem vágyom. Ilyen szuperképességem csak úgy nem lesz,ez igaz, így magamnak kell megtanulnom és tennem érte világi keretek közt.

Mindenkin akkor sem lehetne segíteni, mert a halált végül nem lehet elkerülni.

2020. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Teleportálni szeretnék vagy olvasni mások gondolatában. Onnan már megoldom az életem. :D
2020. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Sok féle választ kaptam és köszi, hogy irtatok! :)

És minden válasz más, így érdekes a téma. :)

Első válaszoló! Te miben vagy szuperhős?

Kettes válaszoló: nem volna muszáj tróger meló, lehetnél sportoló, erőművész is!

Hármas válaszoló: igen, ott nagy hasznát vennéd, sokat kell pakolni olyan helyen.

Négyes válaszoló: Belőled a jóság, emberség, szeretet szól!

2020. márc. 31. 10:41
 7/27 A kérdező kommentje:
Ötös! Nagyon jó gondolataid vannak! Sokszor tényleg jó volna a teleportálás képessége! :)
2020. márc. 31. 10:42
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ, milyen képességeim lennének.

Szuper erősként? Nem tudom, nem igazán tudnék vele embereknek nagyban segíteni, max. valamit felcipelni az ötödik emeletre, "csalhatnék" valamilyen küzdő sportban, de miért törnénk ketté valaki egész életi edzését...Nem tudom, a szuper erő elég snassz.

Szuper gyorsként? Attól függ, mennyire lennék gyors. Ha eléggé, akkor felvetném az ötletet, hogy futásommal generáljak elektromos energiát. Mármint ez lehetséges lenne nem? Kettes voltam fizikából, lehet, hogy tévedek.

Teleportálás? Fel lehetne használni mondjuk túszok kiszabadításánál, de amúgy szerintem csak arra használnám hogy később lehessen felkelnem minden nap iskolába menet (bár ez most nem releváns :'( )

Gondolatolvasás? Csak hallanám hogy mennyire utálnak az emberek igazából és még szomorúbb lennék a mindennapokban, passz.

Alakváltás? Hollywood itt jövök, többé nem CGI az orkokhoz.

Repülés? UNALMAS. Mondjuk a közlekedési dugókat ki lehetne kerülni vele...

Láthatatlanság? Ez a szuperképesség már megvan :'(



A legjobb amúgy az idő manipuláció lenne. Lelassítom, amikor úgy akarom, felgyorsítom máskor, megállítom, utazok előre, hátra..lehetőleg anélkül, hogy különösebben felborítanám a történelmet.

2020. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen attól függ, hogy milyen képességeim lennének.

Amennyi DC & Marvel képregényt olvastam már "óvatosabban" válaszolom meg a kérdést.

Ha egy képregénybeli hősnőnek vehetnén át a képességeit, az biztosan Magik vagy Zatanna lenne.

Az biztos, hogy könnyedén valóra váltanám pár álmomat és a pénz sem akadályozna semmiben. Valahogy arra is megtalálnám a módját, hogy segítsek másokon, de akkor már inkább a bűnüldöző vonalon.

19/L

2020. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm gondolataitok kifejtését!

Úgy látom mind jó dolgokra használnátok e képzeletbeli képességeiteket! :)

2020. márc. 31. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!