Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez jelenthet valamit?

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, eddigi életemben mindig is az arany középutat kerestem és tartottam. Ha kérdeztek (ill. kérdeznek) tőlem valamit, akármennyire is befolyásolt vagyok abban a témában vagy nem a rossz mellé mindig odamondom, hogy "De mégis" blabla, vagy a jó mellé keresem a rosszat (ez azért sokkal kisebb arányban fordul elő :D ).

Ezt a "kétoldaliságot" életem más területein is észrevettem.

A szakterületemen belül is több főszakirány van, de azért inább 2-3ra le lehet az egészet szűkíteni. Engem a kettő legfőbb közül persze, hogy mind a kettő érdekel és jól elsajátítottam! Mindig van egy-egy apró történés az életemben, ami vagy az egyik vagy a másik felé irányított a munkám során.

Öltözködésben dettó. Ha tehetném, minden nap csak csinos blúzban járkálnék, de (főleg nyáron) szeretem a lengébbb sportosabb.

Nem érzem, hogy bármilyen olyan dolog lenne, amire azt mondhatom "Na ez nagyon én vagyok"

Semmi sport, semmi szakmai, semmi külsőleg se belsőleg.


Az érzelmeimre annyira ez a tulajdonságom nem annyira hat ki, se a szerelmi életemre.


Miért lehet ez?


2020. márc. 31. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Most röviden a kérdésed a kétoldalúság lenne a szakmádban? Akkor talán az, hogy bizonytalan vagy.
2020. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!