Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jött elő bennem ez az...

Miért jött elő bennem ez az érzés, hogy nem tudom ki vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában van pár magánéleti problémám, szüleim sokszor veszekednek, majdnem el is váltak. A barátaim között vagy harmadik keréknek érzem magam, vagy pedig úgy, hogy igazán semmit nem tudok velük megosztani, mert félek, hogy mit gondolnak. Lassan 3 éve hogy nem vagyok kapcsolatban, alakulóim voltak a legutóbbi szakításom után, de nem volt meg a kémia semelyik fiúval sem, így abbamaradt a dolog… hiányzik egy kapcsolat, hiányzik a szex is.


Az elmúlt 2 napban jött egy olyan érzés, hogy basszus azt sem tudom mi vagyok, ki vagyok, merre tart az életem, holott én egy abszolút rendezett embernek gondolom magam, aki mindig magabiztos, tervezett, stb. Most mintha rá sem ismernék magamra… Nem tudom mit szeretnék, nem tudom milyen lesz a jövőm.


Ez lehet a csalódások, fájdalmak miatt? Hogy amiatt érzem ezeket? Vagy volt valakivel már hasonló?



ápr. 27. 03:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az élet erről szól. Egyszer fent, egyszer lent és a köztes út, folyamatosan, megállás nélkül. Lesz jobb is, csak nyugi és várd ki.
ápr. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 is ahogy írja változó.


Ez ugyanígy megesik 15-80 év között.

ápr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, pont így vagyok én is jelenleg. Van egy homályos képem arról, hogy mit szeretnék, de ez még nagyon távolinak tűnik, az odavezető út pedig hosszúnak.
ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Igen, ez nagyjából természetes, hiszen szinte folyamatosan változunk, és néha elérünk olyan felismerésekig, hogy a régi céljaink már nem is tűnnek olyan fontosnak, pontosnak. Ez legtöbb esetben nem baj. Válassz új célokat, vagy aggodalmak nélkül nézd meg az eddigieket, hogy mit hogyan alakítanál, hogy jobban követhetőek legyenek számodra. Van egy könyv, Túszok a tárgyalóasztalnál, abban van egy tök jó elmélet erre: kötelék ciklusnak hívja a szerző, és arról ír, hogy az életünk során vannak biztos bázisaink, amire építjük magunkat, de ezeket egy idő után törvényszerűen elveszítjük, Ilyenkor ezeket el kell gyászolni, majd új biztos alapokat választani. Lehet, hogy neked pl. a biztos családi háttér volt egy ilyen alap, ami most pl. kicsit megrendült...

50f

ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!