Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le és esetenként...

Miért nézik le és esetenként utálják a nemdohányzók a dohányzókat?

Figyelt kérdés

Random kérdés, semmi konkrét...


(én sem dohányzom)


Köszi a véleményeket.



2020. márc. 31. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Én utálom hogy nekem is a büdös & egészségtelen szutykot kell szívnom miattuk, amit bárhol kipöföghetnek.

Amúgy meg számomra hihetetlen, hogy felnőtt emberek ennyire felelőtlenek, gyerekesek, gyengék és buták legyenek. Még ha ingyen lenne, akkor azt mondom hogy talán, de ezért pénzt adnak, ami elképesztő....

2020. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

#12

Ja igen, és idegesítő hogy folyton a dohányosra kell várni, mert "csak gyorsan egy szálat elszívok", miattuk szakad részekre a társaság összejövetelen, miattuk kell tízszer gyakrabban megállni autóutakon.

És a szemét.... igen, sokan a kukába dobják a csikket, de attól még nem szűnik meg létezni.

2020. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Mindenkinek van valami hülyesége... Mert ügye aki itt átkozza a dohányosokat nem eszik cukrot szénhidrátot sót gyorskaját csak bio zöldséget gyümölcsöt és tiszta vízet isznak... Se energiaitalt se üdítőt se kvt se alkoholt... És nyilván mindenhova biciklivel mennek nehogy a kocsival szennyezzék a környezetet... Miért kell mindig a dohányosokkal foglalkozni? Én nem dohányzom de sose foglalkoztam azzal hogy pl a kollegák miért... Szánalmasak...
2020. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, azzal, hogy valaki nem eszik biozöldséget pl, nem kell másoknak alkalmazkodnia hozzá.

Az autóút eszembe se jutott , de igen, én is utáltam, mikor háromszor annyi ideig tartott az út, mert folyton meg kellett allni cigizni.

2020. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%
Miért nem buszozol? Az autóval károsítod a környezetet és a mi egészségünket is...
2020. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
13: Igazad van. Továbbá nyilván odafigyelnek a rendszeres sportra, soha nem káromkodnak, mindig példás a személyi higiéniájuk, és soha nem káromkodnak. A világ tiszta jóságokból áll. Komolyan, a leghipokritább társaság van itt, akit valaha láttam.
2020. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, látom, neked is nehéz a felfogásod.

A dohányos a másikra nincs tekintettel.

Képzeld, én nem szoktam káromkodni, de ha valaki káromkodik, azzal hogy is befolyásolja mások egészségét? Vagy ha ő zsírosan eszik, stb?

A dohányos a saját élvezetéért másokat károsít.

Aki azt írta, miért nem mentem busszsl.

A másik okos.

Tényleg butít is a cigi...

Esetleg mert többen mentünk egy autóban, s nem mindenki dohányzott?

Képzeld, a sofőr se dohányzott.

2020. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!