Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják az antialkohol...

Miért gondolják az antialkoholisták és a nemdohányzók, hogy ők annyival különbek?

Figyelt kérdés

Valamitől mindenki függ, ők is. Ha nem fizikai, akkor minimum pszichés értelemben. Azt persze valahol megértem, ha egy lecsúszott alkeszben nem sok tiszteletreméltót látnak az emberek, de akikről én beszélek, már azokkal szemben is totál lenézőek, akik pl. kéthavonta egyszer összeülnek egy társasággal iszogatni (anélkül, hogy hányásig részegednének). Nem egy embert ismerek, aki baromi rosszindulatú, elviselhetetlen személyiség, és még idióta is, DE LEGALÁBB NEM DOHÁNYOS, ezért meg van róla győződve, hogy értékes, sőt, felsőbbrendű. Itt is annyi kérdést olvastam már, ahol a kérdező a saját erényeit sorolta fel, kezdve azzal, hogy ő nem cigizik, nem iszik, nem drogozik. Kérdezem én, mi a franc ez? Nem gáz egy kicsit, ha valakinek ez a fő pozitívum, amit fel tud mutatni saját magával kapcsolatban?

Mondanám, hogy tisztelet a kivételnek – biztos létezik olyan is, aki nem él az említett káros szenvedélyek egyikével sem, mégsem köpi le azokat, akik igen –, de én olyannal még nem találkoztam.

Idegesít ez még valakit rajtam kívül?


2016. márc. 24. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a drogozást, mint cselekedetet én teljesen elítélem. Az embert magát nem.

Cigizéssel kapcsolatban nincs előítéletem.

Piázást csak akkor, ha valaki folyamatosan lerészegedik. Kis mennyiségben való fogyasztást természetesnek találom.

2016. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te mozoghatsz nagyon rossz körökben. Én speciel még nem találkoztam olyannal, aki különbnek érezte volna magát csak mert nem dohányzik és nem iszik.
2016. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem iszom nem dohányzom mégsem tartom magam különbnek azoktól akik igen...


Akik meg előnynek sorolják fel az is jogos, hisz nem károsítja a szervezetét, nem büdös a ruhája, keze (dohányosok nagy része szerintem nem is érzi, hogy milyen szaga van...én pl hév-en érzem amint elmegy mellettem egy dohányos, holott környezetemben mindenki dohányzik)...


Italról meg annyit, hogy van aki ital nélkül is hülye, van aki piával még hülyébb, de van aki józanul és részegen is normális...


23F

2016. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én egyszer próbáltam ki a cigit,ami ráadásul füves volt,nem vágódtam hanyatt a hatásától (Bár azt mondták hogy 5 szál után az igazi, de addig nem akartam elmenni és nincs is bennem késztetés) Én nagyjából 2-3 havonta szoktam rendesen lerészegedni,de közötte szinte soha egy kortyot nem iszok,az én tudatomba az van hogy 70-80 naponta elengedhetem magam teljesen egyszer,ezzel nem teszem tönkre se az idegrendszerem se az életem,mellette tudatosan táplálkozok,sportolok,és ez mellett a cigi nem fér meg!Én nem érzem ezért magam jobbnak, de tudatosabbnak gondolom magam azoknál akik csak szemét kaját esznek és cigiznek mer a fejembe nem fér meg hogy több millió ember miért károsítja magát szándékosan?Már úgy se tiszta a vizünk és levegőnk,de azzal sok mindent nem tudunk tenni,legalább egy kicsit figyeljünk oda magunkra,ezt a véleményemet magamba szoktam tartani,nem szoktam foglalkozni azokkal akik cigiznek, de belül van bennem egy értetlenség,de az ő dolguk,tőlem kedvükre ölhetik magukat.
2016. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Én csak azokat ítélem el, aki sír, hogy nincs pénze, közben meg minden héten rendszeresen ájulási issza magát és elfüstöl vagy 40e-et havonta.


Na, az ilyenektől áll a szőr a hátamon.


A többi nem érdekel. 1 pohár borban nincs semmi rossz, meg szerintem abba se, hogy évente 2x elszív egy szál cigarettát ha felbszák az agyát az embernek.

2016. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Akkor idegesít, ha lenéz az illető, mint hétvégi iszákost meg alkalmi rágyújtót. "Mert a mai világ..." Aha... Mi közük hozzá?
2016. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Itt is annyi kérdést olvastam már, ahol a kérdező a saját erényeit sorolta fel, kezdve azzal, hogy ő nem cigizik, nem iszik, nem drogozik."


A mai világban már csodaszámba megy az ilyen, ha valaki nem iszik és bagózik. Amikor keresünk munkavállalót, kénytelenek vagyunk bele írni a hirdetésbe, hogy józan és ne dohányzó legyen.

Felvettünk egy faszit, első nap oké volt, a nap végén kifizettünk a napibérét, másnapra már betintázva, büdös piaszaggal jött be, nem lehetett megmaradni mellette, 1 órán belül meg is köszöntük a munkáját hogy nem kell többet bejönnie. Aztán volt bagós kolléga is. Annak meg 10 percenként ki kellett mennie szívni a füstöt, mert nem bírta ki a bűzrúd nélkül. Nem beszélve hogy egy bagós is iszonyat büdös, büdös a lehelete és a ruházata, engem is zavar, meg hozzánk 90%-ban gyerekekkel érkeznek a vásárlók, ne az maradjon már meg az emberekben, h milyen kátrányszagunk van. Az biztos, h többet se bagós, se alkesz nem jön hozzánk dolgozni.


Én egyébként nem utálom se a piásokat, se a bagósokat (jó, ha az arcomba füstöl azt nem szeretem), igazán senkit se utálok. Na jó, egy kivétel van, vagy kettő.

1. akik káromkodnak, 2. akik állatokat/embereket ölnek.

2017. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!