Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csináltok valami hasznosat,...

Csináltok valami hasznosat, produktívat a karantén alatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom rávenni magam semmire :(
2020. márc. 31. 21:56
1 2
 11/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Én amit tudok, azt megcsinálom home-office-ban, bár sokkal kevesebb mindent tudok megoldani itthonról. Amúgy reggelente jógázok, szabadidőmben pedig vagy valami újat tanulok (általában programozni szoktam vagy rajzolni), vagy olvasok vagy videójátékozok vagy sorozatokat, filmeket nézek.

Illetve minden nap szoktam pakolászni, takarítani meg főzni.

2020. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kb mindig van időm. Este 5-től hajnalig-egyig dolgozom, az egész napom szabad. De, elég haszontalannak érzem magam XD Pedig le kelle fogyni meg megtanulni a vezetést, de sötét vagyok hozzá...
2020. ápr. 1. 10:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze.

Eleve dolgozok, ez elviszi a nap nagyrészét. Mellette marad idő, akkor sportolok, takarítok/rendezkedek, olvasok, kreatívkodok.

2020. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudnék, de semmire nincsen időm a távoktatás miatt.... Miután ide-oda rángattak minket a kollégium miatt, haza kellett pakolnom mindent, azt a 200 tonna cuccot elpakolni, legalább össze tudtam kaparni egy füzetet, amibe tudok írni és ennyi, kezdődött is újra az egyetem, ahol most nagyobb a fejetlenség, mint eddig. Összevissza variál mindenki, senki nem tud semmit és olyan mennyiségű feladatot kapunk, hogy alig győzöm. Eddig is nagyrészt különféle beadandókra kaptuk a jegyeinket, aminek a jelen pillanatban sincsen semmi akadálya és simán mehetne tovább minden ugyanúgy...ehhez képest mindenki kb. megduplázta az anyag mennyiségét és a követelményeket. Például 1000 szavas beadandókat kell írni óráról órára, ami csupán a jelenlétet igazolja, szóval nem kapunk rá se jegyet se semmit és az “igazi” feladatok még ezen felül jönnek. Kb. reggeltől estig tanulok minden nap. Emellett azt is elvárják, hogy legyünk jelen az online órákon, amikre a világon semmi szükség nincsen... nem tanítanak a tanárok, egy szó nem esik az anyagról, csak pletyiznek meg cseverésznek és ezt kell hallgatni 1,5 órán át, ami így kidobott idő. Szóval én utálom ezt a helyzetet, mert szerintem normálisan is meg lehetne oldani csak senki nem akarja... Csomó mindent tudnék csinálni itthon, amire eddig nem volt időm, erre most annyira sem érek rá mint korábban.
2020. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!