Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is nehéz megszokni a...

Másnak is nehéz megszokni a nyári időszámítást?

Figyelt kérdés
Olyan gyorsan telnek el a napok, amióta át kellett állítani az órát, pedig elvileg ennek az lenne a célja, hogy hosszabbak legyenek a nappalok. A téli időszámítás szerintem pont jó volt most már, szerintem felesleges, hogy majd nyáron este 9-ig legyen világos.
2020. ápr. 1. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Nekem nem. Sosem zavart.

Nem teljesen ertem ezt, hogy gyorsabban telik. Azert nem egy tiz oras eltolodasrol beszelunk, hanem egy nyamvadt orarol. Egyszer egy oraval kevesebbet alszik az ember aztan kesz. Onnantol kezdve meg ugyanolyan minden.

2020. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

szerintem felesleges, hogy majd nyáron este 9-ig legyen világos.

Mert biztos jobb ha reggel 4-kor van vilagos...

2020. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Én már nagyon vártam. Minél tovább van világos, annál jobb a kedvem, közérzetem, aktívabb vagyok.
2020. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Jobban szetetem a nyárit és könnyebben is szokom meg, észre sem veszem. De azt ugye tudod, hogy nincs olyan, hogy hosszabb meg rövidebb, ugyanúgy 24 órából áll. Igazi nagy baromság ez az állítgatás, most már maradhatna így!
2020. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen.
2020. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jobb ez
2020. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fel sem szokott tűnni
2020. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Remélem a nyárin maradunk miután eltörlik. Viszont az átállításnál utálom, ha 1 órával kevesebbet lehet aludni.


Ha a télit választananák, akkor már hajnali fél 4-kor világos lenne nyáron. Hát kösz, nem.

2020. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!