Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van akit nem visel meg...

Más is van akit nem visel meg a karantén, mert egyébként sem igazán járt sehova?

Figyelt kérdés
Szeret otthon lenni.

2020. ápr. 3. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Ha egy kicsit sem vagy antiszociális és nem vagy genetikailag rosszul kódolva, mivel az ember alapvetően társas lény, akkor megvisel a karantén, mert az emberekkel kontaktus, társasági programok és szórakozás alapvető ahhoz, hogy ne az legyen életed legnagyobb élménye, hogy a 4 fal közt rohadtál reggeltől estig.


Vannak, akiket ez nem visel meg, de azért ezek nem igazán az életképes emberek.

2020. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Jelen.

Nem járok be munkába hanem itthonról dolgozok, a szüleimmel el kellett halasztanunk egy találkozót, de csak ennyi változott az életemben.

2020. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

#1

A karantén nem a 4 fal közöttet jelenti. És semmiképpen nem rohadást jelent, én elfoglaltabb vagyok mint máskor, csomó dolgot tudok végre csinálni, amire eddig nem volt elég időm. :)

2020. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem visel meg. Amit szoktam csinálni az életben, most csinálom online. Persze nem ugyan az, mert személyes interakciónál szemtől szembe beszélünk, míg online módon csak én látom és hallom őket, az interakció pedig chat formájában megy. De ez van, kibírom amíg tart a járvány. Viszont előnye is van, mert míg a városban csak helybéliekkel találkozni, online feltárul az egész világ, egyedül az időeltolódás jelenthet némi gondot.
2020. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Én voltam már az élet mindkét oldalán, könnyen tudtam alkalmazkodni az eddigi korlátozásokhoz. Viszont ha esetleg a nyár közepére bejönne egy lakáselhagyási tilalom azt eléggé rosszul viselnén, mert imádok nyáron csak úgy sétálgatni a párommal.
2020. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Nincs karantén, csak erős korlátozás. A legtöbb embert megviseli, mert a négy fal között élni még a legkiválóbb jellemnek vagy szellemnek sem tesz jót.


1: ha nem tudod, hogy miről beszélsz - már pedig jól láthatóan nem tudod -, akkor ne beszélj olyanról, amiről fogalmad sincs. A pszichopata és a szocipata embereknek nem szokása a négy fal között ülés (sokkal többet találsz bársonyszékben vagy bármely más vezető pozícióban ezekből), ellenben az általuk súlyosan bántalmazottak annál többször szorulnak a négy fal közé. Ők nem szociopaták, hanem éppen azok áldozatai.


És ők sem szeretnek csak otthon lenni, hanem a legtöbbjük nem mer megmozdulni, vagy nincs miért megmozdulnia - éppen a fent vázolt problémák miatt is.

2020. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Csak a kutyak miatt megyek le, magamtol annyit sem.
2020. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

"És ők sem szeretnek csak otthon lenni, hanem a legtöbbjük nem mer megmozdulni, vagy nincs miért megmozdulnia - éppen a fent vázolt problémák miatt is."


Ha az ember nem MER kimozdulni, emberek közt lenni, akkor ajánlom, keressen fel egy pszichológust, mert ez nem normális dolog.

2020. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Annyit hozzátennék, hogy imádom a helyzetet. Sokkal jobban érzem magam most, hogy nem kell minden áldott nap kimászkálnom az emberek közé. A home office tarthatna örökké is részemről, azt pedig már tök jól kikísérleteztük hogy hogy lehet megoldani minél kevesebb boltlátogatással a háztartást, elég lenne hetente-kéthetente idegenek közé menni.

2020. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A home office itthon nem működik, és amúgy sem dolgoznak olyan produktívan az emberek, mintha a munkahelyen bent lennének, így a legtöbb munkáltató szerencsére meg fogja szüntetni ezt a home office lehetőséget amint ez a járványhiszti lecsengett.
2020. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!