Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érdekel semmi, nem akarok...

Nem érdekel semmi, nem akarok már tovább élni?

Figyelt kérdés
Nincs semmi célom, érdekeltségem, pedig viszonylag mindenem megvan (lakás, autó ). Tényleg nem tudom, hogy mitévő legyek már, semmi kilátásom nincs, halogatok mindent, egy telefonhívást nem vagyok képes elintézni már hónapok óta.

2020. ápr. 3. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarsz továbbmár készen állsz arra hogy meghalj?
2020. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Keress magadnak barátokat, hobbit, sportot, stb.
2020. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Nőhiányod van.Ismerkedj,bár most csak neten tudsz.
2020. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Fogadj örökbe egy kutyát, az nagyon jó depresszió ellen.
2020. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert balek vagy, előbb akkor legalább add ide a házad nekem meg az autót meg mindent😂
2020. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszlát.
2020. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4: ez nagyon rossz tanács. Láttam már ilyet. Szegény kutya csak szenvedett. Mentális betegnek először azt kell megtanulni, hogy saját magáért vállalja a felelősséget. A kutya sok feladat, sok felelősség, nemcsak egy cuki plüss maci.
2020. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkosság oka nem a valóság, hanem a valósághoz való szubjektív viszonyulás. És mindennek kezdete egy negatív gondolat, amellyel az ember azonosul és önmagát abban elveszti. 

Elfáradtál, depresszió is gyötör úgy hiszem, így adj magadnak egy kis időt a rekreációra, megérdemled hisz nem vagy jól.

Meg fog oldódni minden,ne görcsölj rá, hanem próbáld meg lépésenként nézni az egészet.

Nekem ez segített.

Ha beszélgetni szeretnél, akkor írj nekem nyugodtan.

2020. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hibázunk, ez az élet része. De a hibáink nem egyenlőek magával az emberrel. Egészséges ember amúgy sem okozna kárt magában. Én biztos nem okoztam volna.

Minden nap új lehetőségeket hoz, ki kell hoznunk belőle a legtöbbet. És rájönni arra mint Ivan Iljics, hogy mi számít igazán.

2020. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!