Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság már mindenki menő...

Manapság már mindenki menő gyerek vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Csomó ember veri magát, hogy ő bizony mekkora kiskirály. Például azt mesélik, hogy milyen talpraesettek, milyen erősek mert hogy ők nem is edzenek de konditerembe max súllyal edz. Akkor manapság mindenki harcművész. Így, meg úgy ver meg mindenkit, hogy ő bárkit szétbonbáz. Aztán még a nőkhöz is értenek. Mert hogy ő az összes nővel lefekszik és még azt is taglalaja hogy milyen pózba csinálja velük, mert hát hogy ő mikor előveszi a 20cm-t minden nőt magához vonz. Meg gazdagog is. Mert ő csak drága márkás ruhába járnak. (Igaz hogy nem áll jól neki a ruha de mindegy, meg kajára se telik).

Ezek az emberek ilyenkor mit éreznek??? És ezeket gátlás nélkül az emberek szemébe mondják. Én ezen már csak nevetek vagy ha mondom neki hogy hagyjál már a hülyeségeiddel még neli áll feljebb :))

Aztán lehet hogy tényleg ekkora sztárok ezek az emberek? :) bocs a helyesírásért


2020. ápr. 3. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes ismerőseid vannak, hallod :D Én ugyan senkitől nem hallok ilyesmit, de annyira irreális, hogy nem tudnám komolyan venni.
2020. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Manapság már egyre kevesebb ember érez késztetést, hogy az igazat mondja. Összehord mindent, amit menőnek tart, aztán ha lebukik, hogy az nem úgy van, tagad mindent, meg agresszív lesz.

Itt az oldalon is meg lehet figyelni, mennyien fenyezik magukat, hogy milyen tökéletes életük van. Persze, mert itt többnyire nem lehet lebukni.

2020. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lúzer is menő egy szinten valahol.
2020. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!