Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban derül ki, hogy valaki vagány és menő lesz-e, vagy sem?

Figyelt kérdés

én ugy emlékszem hogy nálunk már elemi iskola első éveiben világos volt hogy ki menő és ki nyomi az osztályban. Ez később sem változott, és sok évvel később ezekből a vagányakból lettek a jó pasik/csajok, a nyomikból pedig az ellentéte, akik senkinek sem kellenek...

Nekem nem világos, hogy ezzel a dologgal születünk, vagy tanult folyamat, és később alakul ki. Mitől függ ez, ha egyáltalán függ valamitől?



2019. ápr. 12. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez a gyereket körülvevő emberektől függ. Ha valakit folyton dicsérnek, semmi rosszat nem mondanak róla akkor megnő az önbizalma,egója és könnyebben be tud illeszkedni. A csendesebb gyerekekkel meg pont az ellenkezőjét csinálják. Kevés/semmi dicséret, mindig a hibát keresik abban amit csinál.

Vannak kivételek is természetesen. Például én. Elég sok dicséretet kaptam másoktól és mégis egy csendes srác lett belőlem mire suliba kerültem.

2019. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Általánosban "nyomi" voltam. Sokat bántottak, mert kicsi voltam, nem volt sok barátom se. Meg eléggé félénk voltam. Közép suliba pedig 180magas kétajtós szekrény. Nem igazán kötött belém senki nyílván. Sokszor megkaptam, hogy eléggé félelmetes a megjelenésem, de nem voltam balhés gyerek. Közép suliba a menők közé tartoztam, alig volt olyan aki nem ismert volna.
2019. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 8 körül
2019. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár már az óvodában...

Nálunk én is lúzernek számítottam (aztán rajtam is maradt egész gimnáziumig), mert egyedül szerettem játszani, csendben. Azok a lányok, akik fiúkkal játszottak, menőnek számítottak, és nem is álltak szóba velem vagy a hozzám hasonlókkal.

Nyilván ez még más, mint ami az iskolában zajlik, de sajnos már a 4-5 éves gyerekek is kiközösítik egymást...

2019. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Nálam is már az óvodában eldőlt ez, kb. 5 éves lehettem, új legókat hoztak, az erősebb, agresszívabb fiúk elvették maguknak a piros mellényes legófigurákat, abból volt a kevesebb, nekünk meg maradt a kék mellényes, emlékszem le voltam bénulva és hagytam. hogy elvegyék előlem a pirosat. Egész életemben alázatos, meghunyászkodó, tisztelettudó voltam, ezt rengetegen kihasználták, felnőtt fejjel szinte mindenem elvesztettem, mert aljas emberek prédát láttak bennem és hagytam magam. Egy életre szóló leckét kaptam, soha ne hagyjátok magatokat, mert ebben az aljas világban eltaposnak és kihasználnak mindenkit, aki ilyen.
2019. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez már óvodában eldőlt, hogy nyomi leszek.


Óvodában mindig engem tartottak a legcsúnyábbnak és nem is akart velem senki játszani. A fiúk közül senki nem akart velem csókolózni soha, mert undorodtak tőlem.

Általános suliba, alsóba belém senki nem volt szerelmes, soha nem udvaroltak nekem.

Felsőbe is a nyomik közé tartoztam. Nem volt barátom, nem is kedveltek a fiúk.

Most gimibe járok, most sem jobb a helyzet. Én vagyok az, akinek soha nem volt még barátja, nem is csókolóztam még soha, nem ittam.


Ez sztem úgyis marad.

2020. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!