Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez manapság?

Miért van ez manapság?

Figyelt kérdés
A mostani idősebb generáció folyton csak azt mondogatják "hogy jaj ez a mostani generáció milyen a jogait tudják de a kötelességüket nem". De miért nem beszél soha senki arról, hogy jó pár öregasszony milyen stílust meg nem enged magának ha éppen az üres buszon akarnak ülőhelyet. Vagy jó néhány szülőről akik k@rvázzák a saját gyereküket a semmiért. Csak a gyerekek hibáik számítanak, azoké nem akik nevelik őket?

2020. ápr. 3. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ők nem ebbe nőttek fel, nekik ez egy teljesen más világ. Közöttük vannak akik diktatúrába születtek persze, hogy nem nagyon voltak jogaik.

Mi is máshogy fogunk tekinteni majd a fiatal generációra idősként, ebbe nincs semmi új ez már évszázadok óta folyamatosan megy.

Tahók meg vannak minden korosztályba, mindig is voltak mindig is lesznek.

2020. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak manapsag van igy, es nem csak korcsoportonken hanem nemzetenkent, nemenken, rasszonkent, minden fele keppen szeretik az emberek a rajtuk kivulallo csoportokat hibaztatni, megtalalni bennuk a hibat. Es ugyan igy minden csoportban van realisan es nem elfogultan gondolkodo egyed.
2020. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a buta gondolkodásmód nem csak az öregeknél jellemző, ugyanígy viselkednek már 50 körüli emberek is... A normális felfogással rendelkező ember az 80 évesen is toppon van, marhaság hogy valaki csak öregségére lesz egy szarrágó, a legtöbben az élettől vannak megkeseredve, mert családot alapítottak már huszonévesen, és munka mellett cserélték a szaros pelenkát.


Hozzátenném a mostani 45-50+os embereket ugyanúgy pofon hajították a magukat jó szülőnek vallók, ha elkapták a 16 éves gyereket boroskólával vagy egy-két szál cigivel ami a Piramis, Edda buliból a zsebében maradt, ami semmi a mai cuccokhoz képest.


Sok szülő abban a hiszemben van hogy ha először ütnek, abból majd tanul a gyerek, én 19 évesen kaptam egy fejest gyorshajtásért, megmondtam itthon hogy én tankolom az autót, annyival megyek amennyivel gondolom csak rendőr ne lássa.

27F

2020. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 nem csak a 70 pluszosokra gondolok hanem a negyvennél idősebbekre. Ezért írtam hogy idősebb generáció.
2020. ápr. 3. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy közhely. Tisztán emlékszem, hogy 25 éve állandóan ugyanezt mondta az osztályfőnököm ránk. Újabb 25 év múlva majd te is mondod, nyugi.
2020. ápr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!