Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnő, feleség bámulása...

Barátnő, feleség bámulása miatt megverés?

Figyelt kérdés

Ez milyen gyakran fordul elő?


Tehát nem szól a nőhöz, nem megy oda zaklatni, nem hívogatja csak nézi.


Eleve abszurdan hangzik hogy odamegy és rászól hogy ne nézd a nőmet??? :D


Ezt a jog hogyan kezeli? A megverőt védi mert jogos volt, mert bámulták a nőjét?


Vagy az egyik férfi előírhatja egy másiknak hogy az milyen irányba nézhet? Hogy van ez jogilag?


Eleve fura még az is hogy agressziót vált ki hogy valaki néz??? :D



2020. ápr. 4. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos vannak ilyen Neander-Völgyi agyiszinten megrekedt ősmajmok. De a cigók is ilyenek, azok se szeretik, ha rájuk nézel.
2020. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ja-ja, tipikus 40-es IQ-jú c-típusú beszólás.... "mitnéző...kötsög…???"


Pfff!

2020. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit nízzel teee?
2020. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jogilag nem lehet azzal érvelni, hogy a nőmet nézte, ezért vertem meg :D ekkora fa@szságot... :D

amúgy előfordul, én is találkoztam már ilyen ösztönlénnyel :)

2020. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem még nem fordult elő. Az lenne a kapcsolatom vége az aktuális emberrel, az is biztos.


Szerintem ideális esetben annak a feladata helyén kezelnie az érdeklődést vagy az esetleges közeledést, akit bámulnak vagy akivel kikezdenek egy kapcsolatban. Ha nem tudja, el kell hagyni, nem érdemes bunyózni azért, aki mellett ha nem lennél testőr, akkor le tudnák csapni a kezedről. Szerintem egyedül akkor kell úgymond segítséget kérni a pár másik tagjától, ha az egész zaklatásba megy át és nem tudod egyedül lekoptatni magadról az illetőt, akárhogy próbálod.

2020. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Magyar vagyok, de egyszer kénytelen voltam nyakon vágni egy embert, mert úgy bámulta a feleségemet, hogy szegény már zavarban volt. Nem simán nézte, hanem cuppogott meg kacsingatott. Először udvariasan megkértem, hogy legyen szíves abbafejezni ezt, de még neki állt feljebb. Mert ő annak cuppog, akinek csak akar! Ja, kérem, akkor én meg azt vágom szájba akit csak akarok, és pont őt akartam.
2020. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Eleve abszurdan hangzik hogy odamegy és rászól hogy ne nézd a nőmet??? :D"


Vannak betegesen féltékeny idegbetegek.Ez van.



"Ezt a jog hogyan kezeli? A megverőt védi mert jogos volt, mert bámulták a nőjét?"


Nincs olyan törvény,hogy nem szabad bámulni más barátnőjét:)

Jogilag meg is kefélheti,ha a féltékeny férj/barát megveri a riválist,akkor ő követ el bűncselekményt.


"Vagy az egyik férfi előírhatja egy másiknak hogy az milyen irányba nézhet? Hogy van ez jogilag?"


Ha valakinek van egy kis esze,nem bámulja feltűnően más nőjét,miközben kézenfogva sétálnak.Ha meg látja,hogy meg akarja ütni csak azért mert épp ránézett,akkor vagy futás,vagy box,de villámgyorsan.Így van ez jogilag:)

2020. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért van olyan szituáció, ahol helyre kell tenni az illetőt. Ki szavakkal, ki tettekkel, kinek mi az ízlése. De mind tudjuk milyenek az incel/perverz/elmbetegek, akik már a nyálukat csorgatják, ha nőt látnak és baromira zavaró tud lenni.
2020. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!