Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan motiváljam magam a...

Hogyan motiváljam magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

Felvételi előtt vagyok, megcsináltam a második nyelvvizsgám de elfáradtam...már érettségiztem, idén egy emeltet csinálok még (megy hálistennek egy idegennyelv) viszont van még egy képzèsből is vizsgám

Nagyon lusta vagyok egyszerűen alig tudom rávenni magam hogy készüljek...sokat tanultam eddig és elfáradtam

A cèljaim lebegnek előttem de egyszerűen elhagyott a motiváció

Mit csináljak? Tipp?

Szeretek tanulni de most nagyon nem megy



2020. ápr. 4. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenj kicsit.
2020. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most hagyd rá, pihenj, csinálj valamit, ami boldoggá tesz, sok folyadék, és megfelelő mennyiségű alvás. Ha nincsenek epeproblémáid, és el tudsz jutni patikába, akkor kérdezz utána a szójalecitin kapszulának. (de csak ha nincs epeproblémád)
2020. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pihentem már kb mindennapom lustaság,olvasok végre, viszont nem tudok normálisan aludni

Hajnal kettőnél hamarabb nem megy a karantén miatt felborult a biosz órám

2020. ápr. 4. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!