Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet ebből komoly baj?...

Lehet ebből komoly baj? Aggódok az öcsémért.

Figyelt kérdés

Nem eszik második napja egy falatot sem. Közönyös, egyhangú. Bezárkózik a szobájába, olvas, magába fordul.

Azt mondja hogy azért éhezteti magát mert így sokkal szebb álmai vannak. Nem részletezte, de tudom miről beszél, mikor kórházban voltam kiéhezve én is túl szép dolgokat álmodtam. Az ilyen ennyire megfoghatja az embert?


Mennyire kellene aggódnom miatta? Nem igen tudok vele beszélni. Nem szomorú, csak közömbös. Azt mondja nincs baja de szerintem nagyon is van.


Pár napja megy ez.



2020. ápr. 6. 08:33
 1/3 V. Hélix ***** válasza:

Az már nagyon nem jó, ha éhezteti magát. Szólj a szüleidnek, magyarázzátok el neki, hogy ha nem eszik akkor legyengül az imunrencere és beteg lesz, gyomorfekéje is lehet vagy leeshet annyira a vércukra, hogy az életveszéjes lesz és infúzióra kell rakni.

Szokták csúfolni a súlya miatt? Az könnyen okozhat ilyen viselkedést. Meg kell találni a probléma gyökerét és megszüntetni.

2020. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, semmi baja nem volt soha. Normál alkata van. Iszik vizet és teát, csak nem eszik.
2020. ápr. 6. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így nem igazán jó. Szabad tudni, hogy hány éves? Illetve mióta kezdődött a probléma?
2020. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!