Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknál ún. Jaw line-t...

A férfiaknál ún. Jaw line-t lehet nőknél is fejleszteni?

Figyelt kérdés

Igazából csak annyit szeretnék,hogy ne legyen ilyen kérek fejem és ehez kicsit hozzájárulna ha élesebb lenne az állkapocscsontom,vagyis a jow line-om

Valaki erre tudna tippeket,ötleteket adni és hogy egyáltálán lehetséges-e ez lányoknál


2020. ápr. 7. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Egy igen okos ember mondta:

"A nőknél a létező legjobb smink, a saját hajuk."


Hosszúra hagyott hajjal a kerek fejből is hosszúkásat lehet varázsolni.

(Optikailag.)

2020. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a hosszú hajat annyira nem szeretem és nemrég közepes hosszúságról vállig levágadtam és többen mondták hogy sokkal jobban áll :(
2020. ápr. 7. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a "mewing" technikára. Vitatott, hogy működik-e, de talán ez a legegyszerűbb.
2020. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az "úgynevezett" jaw line valójában jawline (egybeírandó), illetve van magyar megnevezése is: állkapocs vonal, vagy állkapocs vonala. Ezt "fejleszteni" nem lehet, olyan, amilyen. Smink, frizura segítségével lehet optikailag kicsit változtatni rajta, ahogy írták is.

Ja, nem, tévedtem: ha nagyon sok pénzed van, a plasztikai sebészek megoldják. Így "fejleszthető".

2020. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz változtatni rajta, de az állítólag sokat segít, ha te nyelved mindig a szájpadlásodra szorítod. A tokán biztosan segít, szerintem próbáld meg
2020. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de fogadok hogy youtubeon van vagy millió videó arról hogy milyen "edzések" vannak erre.
2020. ápr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a kerek fejjel. A hosszú hajtól meg még kerekebbnek tűnik egyébként. A vállig érő pont ideális. Ne akard megváltoztatni magad, mert úgy jó az állkapcsod ahogy van. Inkább szeresd meg az kerek arcod, mert ez egy életen át kísérni fog, és hidd el jobb lesz. De a legtöbbet egy jó frizura tud segíteni.
2020. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A hosszú hajtól meg még kerekebbnek tűnik egyébként."


Írjál még pár hülyeséget, ha ráérsz.

Légyszi...

Légyszi...

Légyszi...

2020. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!