Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez van tehetségetek, ami...

Mihez van tehetségetek, ami egyébként teljesen haszontalan?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 23:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
A lustasághoz, de ahhoz nagyon.
2020. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Csokif3szt sz2rni
2020. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Ahhoz, hogy olyan nőkbe szeressek bele, akik vagy lenéznek, vagy teljesen közönyösek irányomban és egy darab szén is több érzelmet vált ki belőlük, mint én.

Ezen kívül nagyon halkan tudok enni és néhány másodperc alatt bonyolult szóviccet gyártok utcán olvasott feliratokból, éppen hallott szókapcsolatokból, mondattöredékekből, amelyeket aztán senki sem ért meg elsőre, utólag elmagyarázni meg olyan rossz.

2020. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Barackoshányás ***** válasza:
82%
Idióta fejeket tudok vágni. Bár ha jobban belegondolok, ez igazából menő, örülök a képességemnek :D
2020. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, honnan nézzük, hogy haszontalan. Szépen sminkelek, és egyre jobb vagyok az SFX-ben is (véres, ijesztő, maszkmesteri dolgok). Ha valaki megkérdezi, hogy mi a hobbim, vagy mihez értek, és azt mondom, hogy a sminkeléshez, nem hiszem, hogy túlságosan elájulna tőle. Pedig amúgy menő, főleg az SFX, ilyeneket szoktam csinálni: [link]


Viszont nem feltétlenül kell, hogy haszontalan legyen. Ha beiratkozok suliba 3 millióért, akkor akár álmaim munkáját is megkaphatom valamikor. Kérdés, hogy mennyire könnyű elhelyezkedni ebben a szakmában Magyarországon.

2020. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Tudom hullámoztatni a szemöldökeimet, mind kettőt külön-külön tudom lefelé, felfelé, kifelé és befelé is mozdítani (nyilván ésszerű keretek között). :D rendkívül haszontalan, kevesen tudják rólam de ez is több a semminél. :D


23L

2020. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Én is pont tegnap gondolkoztam ezen, hogy van olyan rejtett képességetek, ami akár haszontalan akár hasznos nem tudjátok kamatoztatni, mert mondjuk nem vennének fel egyetemre, fősulira? :D


Én az állatokhoz értek úgymond. Suttogónak is mondanám magam. Az érintéseimtől megnyugszanak a riadtabb állatok is. És itt jön az a képbe, hogy állatorvosként megállnám a helyem, de az egyetemi követelmények miatt nem tudnék bekerülni.


Ezen kívül a tárgyakban látok más alakzatokat is, mivel élénk a fantáziám. A fürdőszoba csempén pl van kecske, egy nagy lófej, és egy medve orrát pusziló manószerűség. :D

2020. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
kábszizáshoz
2020. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Visszafelé tudok írni. A tükörben olvasható el. Na, ez ám a nagy tehetség. Sokra megyek vele.:)
2020. ápr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Operaéneklés, festés, írás. Nekem jó terápia, máskülönben semmire sem jó.
2020. ápr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!