Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek úgy hogy semmiben...

Éreztétek úgy hogy semmiben nem vagytok jók, hogy nincs tehetségetek semmihez?

Figyelt kérdés
Mi lett veletek? Mit dolgoztok? Mit végeztetek?

2017. okt. 11. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem
2017. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éreztem és érzem. Most nem dolgozom. Kereskedelmi végzettségem van. Sok helyen inkább értékesítő kellene, ahol rá kell sózni az emberekre az esetenként pofátlanul magas árú termékeket, ha nincs meg a célszám, akkor szevasz. Na ebben baromi rossz vagyok, meg sok másban is. Árufeltötőnek nem mennék el, egyrészt utálom, másrészt rossz vagyok benne. A kassza mögött egy benzikúton jól érzem magam és jól is csinálom (tam), csak ne kellene értékesíteni, ajánlgatni. Főként itt úszott el a dolog, ezért nem dolgozom most.
2017. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,folyamatosan egész életemben ezt kaptam. Kezdődőtt az iskolában,hogy hülye vagyok semmire nem viszem. Meg is buktam idegennyelvből...nem adtam fel. Nyelvvizsgám és diplomám van. Állásom is van,ahol viszont megint kapom az osztást..most már kezd elegem lenni.
2017. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1, Igen, hosszú ideje ezt érzem. 2, Mindenféle területen kipróbálom magamat, de eddig nem nagy sikerrel. A lényeg, hogy igyekezem (a valamilyen, ismeretlen cél felé). 3, Szoc.területen dolgozom. 4, Ehhez a területhez kapcsolódó végzettségem van.
2017. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én kb 10-14. éveimben éreztem

aztán beidegesedtem és csináltam egy vállalkozást a szüleim nevén


most meg 10 évvel később azt sem tudom melyik ötletemet valósítsam meg annyi van


fogalmam nincs hogyan jutottam ide és hol a plafon

2017. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!